Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanátok?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt. Amióta együtt vagyunk feltűnt, hogy ő minden nap beszélget egy másik lánnyal is. A volt osztálytársáról van szó, nem találkoztak már 3 éve, csak neten beszélgetnek minden nap.

Egy idő után kérdezgettem ki ő, azt mondta ne aggódjak, van barátja, régi haverok stb.

Láttam, hogy lenémította a beszélgetést, hogy amikor együtt vagyunk ne ugorjon fel a kis chat fejecske. Mikor velem van amúgy nem netezik szerencsére, nem is szeretem ha társaságban nyomkodják a telefont.

Pár napja nagyon bökte a csőröm hogy ugyan miért némította le, miről beszélhetnek? Belenéztem és láttam, hogy a lány ilyen strandolós fényképeket küld neki, meg harisnyásat, hogy "épp indul valahova" stb. Nekem ez egyáltalán nem fér bele, azóta ezen idegeskedek.

Tudom hogy nem szabad a másik privát szférájába így belenyúlni, de éreztem hogy az a lány túllépi már a határokat és igazam is lett.

Mit tennétek? Jogosan lettem ideges, vagy ez még "belefér"?

21L-23F


2019. júl. 4. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Repülne.
2019. júl. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%

Megérdemlitek egymást, zsák a foltját megtalálta.


Milyen jogon nézel bele más üzenetébe az engedélye nélkül? Nem sül le a bőr a képedről?

Ő meg milyen jogon folytat ilyen beszélgetést egy másik csajjal, miközben van párja?

2019. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%

Hagyd el!


Egy ilyen bizalmatlan, féltékenykedő csajjal, mint te, nem sokáig lenne boldog.


Javaslom keress egy szűz, remetét.

2019. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem fér bele. Lapát.

Nekem hasonló esetem volt, csak a pasi "kávézni" hívogatta fbon a csajt, meg összehazudozott mindent, hogy nincs barátnője stb... Szóval az ilyen patkányvérű, ki kell dobni amíg nem késő.

Úgyis ezen fogsz kattogni, ami meg fogja enni a kapcsolatot szóval előbb-utóbb megteszed.

2019. júl. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2019. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
Más üzeneteibe belenézni konkrétan bűncselekmény. Btk. 224. §.
2019. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Menjen a fenébe az ilyen sutyó..A kapcsolat elején ilyen,akkor mi lesz később? Nem megbízható! Ilyen a természete,sosem változik az ilyen. Már most át vagy verve,mire vársz? Lépj, tedd ki a francba!
2019. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
6-os az lehet, de teszek rá magasról, ha tudni akarom mennyire vagyok átverve.
2019. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem mondanám,hogy belefér.Rãkérdeznék,és elmondanám, ùgy érzem átejtett,és hülyének néz,mert ez meg ez van a telójában,azzal szemben amit állított.Azzal vág vissza,hogy belenéztem a telefonjába,és ez nem tetszik neki.Nekem meg az nem tetszik,amit találtam benne,rajtakaptalak valamin,az a gond?
2019. júl. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Pont le.. rnám, hogy mások, vagy az ő szemében mennyire vagyok sz... r alak. Végül is ő egy kis gyökér, aki hazudik a szemembe. Innentől menjen ahhoz, akivel napi szinten enyeleg!
2019. júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!