Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért menekül az igazság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekül az igazság elől? Miért nem beszél ,,szépen"?

Figyelt kérdés

Külön élünk még a barátommal, tervbe volt az összeköltözés, de a vírus miatt sajnos nem jött össze. Ő hétvégente van nálunk 1-23 napot, mikor mennyi ideje/ kedve van.

Én nem járok hozzájuk már több mint 2 éve, mert az anyja szó szerint idegbeteg és kidobott, barátom nem tudott mit tenni vele, mert kiszámíthatlan a nő... Egyik barátnőm írt, hogy a barátom városában lesznek szerdán, átugranak egy szülinapra, mi lenne ha eljönnének egy kávéra hozzá, és akkor talizna velem? Na nekem szörnyen kellemetlen volt azt elmondai, hogy bocis nem találkozunk, mert a barátom anyja kidobott és nem mehetek oda be. Persze más választásom nem volt, mint hazudni, hogy szerdán épp programunk van...

Szóltam a barátomnak, hogy mit irt a csaj, erre azt mondta a barátom, higy megbeszéli az anyjával, hogy ott legyünk 1-2 órát. Erre azt mondtam bocsi, de nem kell, ha két év alatt nem tudott kiállni értem, akkor most felesleges...Meg hozzátettem, hogy baromira fáj, épp ez a barátnőm meg a barátja házat kaptak anyóstól 2 év járás után, én meg 4 év után járni se járok oda...

Na erre a barátom nagyon megharagudott, h ha még 1x felhozom ezt akkor örökre vége, mondtam ne fenyegessen, nehogy már az igazság elől kelljen futni... Erre azt mondta, hogy de ő fut és nem érdekli ez a téma, ha nekem ennyire fáj menjek keressek mást, majd az ő szüleivel jóba leszek. Megkérdeztem h szakitani akar? Mert akkor ne húzzuk. Azt mondta h tudom én is, h nem, de nem érdekli ez a téma, ez van, ne keressem... mondtam neki, h jó én biztos nem irok neki.. erre annyit mondott jobb is, minek erőltetem, pedig tudja h forditott esetben én nem lennék ilyen elnéző anyámmal.

Az anyja egyébként alig főz, mos rá stb. sok veszkedés volt amiatt h mire hazaért barátom a munkából 16 után ebéd se volt pl., nem tini, 28 éves.

Miért nem tudja azt mondani kedvesen h ez van, valahogy megoldjuk stb.? Nem pedig ilyen gyerekesen viselkedni?

Meg is mondtam neki h ez nagyon nem 28 éves szint, hanem max 18, és azt mondta h akkor annyi...


2020. jún. 7. 20:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Amúgy 4 év után akkor épp ideje egy albérletet keresni és összeköltözni. Akkor se anyós, se utazgatás nincs, end of problem.
2020. jún. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

1. A baratodra nem koteles az anyja se mosni, se fozni, tok mindegy, mennyi dolga van egesz nap. Ha nem lenne anyja, mit enne? Ugyanugy egesz nap dolgozna, es nem lenne segge alatt az ingyen lakas.

2. Nekem sem tetszene, ha a majdnem 30 eves felnott gyerekem nalam akarna lebzselni folyton a hazamban a baratnojevel, 4 eves!! kapcsolatban is, mi a fszt jatszatok a tinedzsert? Az egy dolog, hogy valaki 28 evesen otthon lakik, HA nincs kapcsolata meg semmi, de ez igy eleg rohejesen hangzik. Es tok mindegy, milyen a viszonyom a parom parjaval, kb ilyen par oras latogatasoknal tobb nekem sem tetszene, nem azert neveltem fel egy gyereket felnotte (?), hogy ennyi idosen is meg nalam bandazzanak es a szomszed szobaban szexeljenek, mint az iskolasok. Keressetek alberletet, oldjatok meg.

3. Mit szamit, hogy a baratnodek kaptak sajat ingatlant? Vagd az anyosod kepebe, ha mered, hogy bezzeg ok kaptak, gondolom utana meg jobban fog szeretni xD Mondok valamit, vannak olyan 28 evesek, akik ennyi idosen nem kapnak, hanem VESZNEK sajat ingatlant. Erted mar, hogy emberek eltero anyagi helyzetekkel rendelkeznek? :)

2020. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

utolsó :D

1. persze, nem köteles, de eddig küldölfön volt a barátom, tavaly jött haza

2. irtam hogy folyamatban volt, de a vírus miatt nehezen menne, tavaly fejeztem be az egyetemet

3. igen, valaki 28 évesen vesz, de ő egyik napról a másikra élt, sok veszekedésünk volt emiatt, külfi fizuból nincs semmi megtakaritása, nehezen venne ingatlant 0 ft-ból :)

2020. jún. 7. 22:11
 14/14 A kérdező kommentje:
és igen, jogos hogy nem tini kapcsolat, de ő még nem akart korábban lépni az összeköltözéssel, nehéz is lett volna, ha van köztünk 2 határ...
2020. jún. 7. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!