Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit teszel azért hogy több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel azért hogy több önbizalmad és jó önértékelésed legyen?

Figyelt kérdés
..főként gyakorlati dolgokra gondolok.
2020. jún. 9. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Fú bazeg. Fogytam 30 kilót, elkezdtem edzeni egy éve, örökölt lakásból kirúgtam a bérlőket és felújítottam az egészet, letettem a jogsit, vettem autót. A kisebb méretű ruhatáramat már felnőttesebb darabokkal töltöttem fel, és persze egyedül élek egy ideje.


Azt hiszem ennyi, de még mindig van hova fejlődni:kommunikáció, extrovertáltabb életstílus.

2020. jún. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Komolyabban elkezdtem sportolni. Heti 30-35 km-t futok, mellette súlyzós edzéseket és trx-et nyomok. Eddig is sportos alakom volt, de most, wow, még nekem is leesik az állam :D

25N

2020. jún. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
1-es, grat, tök ügyes vagy!
2020. jún. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
#1 király vagy👍😊
2020. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Leadtam 90+10kg-ot. Na ez kicsit tuskó volt. Szóval szakítás után vettem egy országúti biciklit és napi 35-40km tekerek. Továbbá trambulinon végzek gyakorlatokat ez az úgynevezett fitness jumping. Mellette jókat eszem, iszom, új munkát keresek, elkezdtem majd 30 évesen sminkelni és megújítottam a ruhatáramat is, két mérettel kisebbre. A Fodrász még hátra van.
2020. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mertem munkahelyet váltani, mert felismertem, hogy a régi helyemen már unalomba fordul a rutin és a cég sem a legjobb irányba halad.


Igyekszem adni a külsőmre, legyenek azok ápolt körmök, fodràsz, mozgás, stílusban hozzám illő öltözködés stb.


Nekiálltam megint a nyelvtanulásnak.


Szeretem az otthonomat, sokat teszek azért, hogy szép, igényes legyen, szívesen főzök, dekorálok.

Fordítok időt a szeretteimre, barátaimra és sokat olvasok esténként.


Vettem a bátorságot és regisztráltam egy társkeresőre... lezártam a múltamat bőven, mosolyogva nézek a tükörbe és bízom a jövőben.


Nekem ezek az egyszerű dolgok is erőt adnak.

N42

2020. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

Rendszeresen sportolok, próbálok odafigyelni az egészséges táplálkozásra, de nem aszkéta módon, szeretek csinosan öltözködni, finoman sminkel...úgy általánosságban mondva karban tartom a testem.


A válásom után mély magamba nézés, önismeretem fejlesztése egyéni és csoportos terápián is, hozott családi mintáim tudatosítása, stb.


Ápolom a családi és baráti kapcsolataimat.


Olyan tevékenyésgekkel foglalkozom, ami örömet okoz: sport, olvasás, filmnézés, séta.


Kedves vagyok az emberekkel, pozitív és bizakodó a hozzáállásom az élethez.


33N

2020. jún. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Gyúrok, futok. A dumámmal nem gondolom, hogy gondom lenne, fejben nincs baj, a testet igyekszem formában tartani.
2020. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyertelmuen a sport (kondi, joga, aerobic).


40/N, feleseg es anya

2020. jún. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én próbálok nyitottabb lenni, többé kevésbé sikerül is. 16 éves korom óta mozgok rendszeresen, de most elkezdtem kirándulgatni. Sokkal jobban esik az itthoni vagy konditermi edzésekből kiszabadulni a természetbe. Ezt pont tegnap kezdtem el, egy 8 km-es túrával egy barátommal, de egyedül is neki fogok vágni. Azt tervezem, hogy hetente egyszer végigmegyek rajta, mivel a kisváros szélén van az erdő, ahol lakom. Illetve szeretnék többet utazni a jövőben.


Egyszer talán megpróbálkozom a lézeres szemműtéttel, hogy eldobhassam a szemüvegem, bár nem különösebben zavar, és egy hiányzó fogamat is jó lenne pótolni.


Kb. ennyi. 30F

2020. jún. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!