Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit teszel azért hogy több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel azért hogy több önbizalmad és jó önértékelésed legyen?

Figyelt kérdés
..főként gyakorlati dolgokra gondolok.
2020. jún. 9. 17:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2-es, nekem is volt ilyen érzésem, kb 3 éve, mikor elkezdtem saját testsúlyos gyakorlatokat végezni. Jó érzés tud lenni de nagyon :) 10-es voltam.
2020. jún. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
39%
Én is most tervezek ráncfelvarrást (fogyás, gyúrás), mert nagyon elhagytam magam (közel 30kg túlsúlyom van és nagyon szégyellem). Én elsősorban a feleségemet szeretném újra meghódítani, de ha közben másnak is tetszem, az se baj. 46F
2020. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondok egy ellenpéldát is. Én 40-es koromra rengeteg dolgot elértem, mint a sportban, mint a karrierben, és mégsem vagyok tőlük boldog, az önbizalmam is a béka sgge alatt. Nincs gondom a kommunikációval, a ruhatáram is rendben van, van feleségem, gyerekem, egzisztencia, minden. És? Boldogtalan vagyok, undorodom magamtól. Van hobbim is amiben sikeres vagyok, van szabadidőm is. Mégis egy utolsó senkinek érzem magam, mindenemet odaadnám ha még egyszer újjászülethetnék egy másik testben. Nem számítanak a kilók vagy a pénz, nem ettől leszel boldog.
2020. jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, neked mi számít? Mit csinálnál másképpen?
2020. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a velem született világképemen változtatnék, mert én vagyok a tökéletes, mai értelembe vett MADÁR. Biztam a nőkben, bíztam az emberekben, szólniuk sem kellett segítettem, megválogattam a szavaimat, sosem akartam senki megsérteni. Én voltam a lovag, aki a védelmező, azt gondoltam hogy az én feladatom a családom vagy a párom anyagi és érzelmi biztonsága. Úriemberként viselkedtem mindenkivel, ha meg is bántottak, próbáltam valami viccel elütni az egészet, ha két ember összeveszett azt éreztem ki kell békítenem őket. Az életet tartottam a legfontosabb dolognak, a rombolást és pusztítást pedig elítéltem.


Akkor mit is kaptam ezért cserébe:

Az ismerőseimnek csak egy telefonszám vagyok, amit akkor húznak elő, ha segítség kell. Bárki, bármikor megsérthet. A feleségem nem vonzódik hozzám, csak élvezi a helyzet nyújtotta előnyüket. Az összes barátnőm ilyen volt. Ha van valahol egy összejövetel sosem hívtak meg. Emberileg egyedül vagyok, senkim sincs igazán. Mint férfi taszítom a nőket.


Min változtatnék? Szeretném ha olyan lennék, aki gátlások nélkül átlép bárkin, aki a piros lámpánál ablakon keresztül kiszedi a másik sofőrt, aki egy héten 5 nőt megkefél zokszó nélkül, aki kihasznál másokat, aki simán félrelép ha nincs otthon szex, akiért remegnek az emberek ha csak egy szót is szól hozzájuk... tulajdonképpen ki szeretném próbálni milyen érzés az, ha megélhetem a földi örömöket.


Hiába mondják azt a nők, hogy ők csendesek és rendesek, nekik egy szolíd megbízható férfi kell. Az csak addig tart, amíg kényelembe nem helyezik magukat. Oké, nem ítélek el senkit.

2020. jún. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15 Kicsit szélsőséges vagy. Arany középút nem jó?
2020. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!