Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja segít nekem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja segít nekem, de sose segít, ez miért van?

Figyelt kérdés

Orvosi vizsgálatokra járok ami elég drága, a párom azt mondja segít kifizetni, de amikor eljon a nap, eszébe sincs pénzt adni max ha célzok rá. Eddig csak néhányszor fizette ki, de akkoris célozgatnom kellett rá, mert megmondom őszintén kicsit szégyellek vele erről beszélni. De ha rákérdezek nála hogy miért nem ad pénzt amikor ugyvolt ad, akkor annyit mond hogy 'jó adok'... Pedig csak 20.000 forintokrol van szó.

Olyan is volt hogy vettem egy 70.000forintos dolgot magamnak, de csak azért vettem meg mert ugyvolt kifizeti a felét, de a kasszához már oda se jött, szerencse hogy volt nálam elég penz.



2020. jún. 10. 08:49
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
79%
Értem mit mondasz, kellemetlen. Férfiakon azt veszem észre, hogy sokan szeretnek felvágni, aztan meg sehol semmi, pl majd nyáron elviszlek ide, majd elmegyunk amoda, na majd ... Aztan sehol semmi. Beszélni kell vele, hogy neked is kellemetlen felhozni, de ha számítasz ra mivel mondja akkor adjon is bele. Ha meg nem akar akkor ne mondja
2020. jún. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
#11 ugyan ezt gondolom énis. Azt nemvárom el hogy fizessen bármit is helyettem, de azt hagy várjam már el, hogy tartsa a szavát, akár ebben a témában akár másban. Énis tartom a szavam ha valamit mondok neki, nem verem át őt.
2020. jún. 10. 09:22
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud nemet mondani, te meg hajlamos vagy visszaélni ezzel. A többi csak rizsa.
2020. jún. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
88%

"Pedig csak 20.000 forintokrol van szó."

Ha CSAK ennyi akkor azt te is ki tudod fizetni

2020. jún. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
92%

#5 “támogatni kéne egymást”


Ok. Te mivel szoktad támogatni a párod? Vagy tōle várod el csak?

2020. jún. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
87%

Jò kis lehúzós qurva lehetsz aki hisztizik ha nem kap pénzt.

Milyen jogon várod el bárkitől is hogy fizesse neked a dolgaidat? Csak 70e? Csak 20e?

Kapj már a fejedhez nyuszika.

Jò hogy nem már kötelező lesz neked havi több százezret adni. 😂Az eszem megáll. És még kikéri magának öntudatosan.

2020. jún. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
91%

Támogatói kapcsolatban vagytok, vagy hagyományosban?

Előbbi esetben meg kellene állapodnotok a havi járandóságodban, utóbbi esetben meg nem lehúzni a másikat.

2020. jún. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Hát, nemsokan értitek a kérdést..
2020. jún. 10. 10:04
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

DE ő minek ígérget neked ennyi pénzt? Magától ajánlja fel vagy számonkéred tőle?

Mert ez a "csak akkor fizetem ki ha odaadja a felét" nagyon úgy hangzik hogy ezek nem az ő agyából pattannak ki, hanem te vezeted rá hogy odaígérje a pénzt. Aztán persze lapít, mert nem az ő ötlete volt. Ez nem az Inception. 😂

2020. jún. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
86%
Akkor fogalmazz érthetőbben
2020. jún. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!