Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány kicsit bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány kicsit bunkó velem, az osztály elött majd azt mondja hogy "csak akkor segít ha előre űlők" azt direkt csinálja?

Figyelt kérdés

2014. okt. 18. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Alsós vagy?
2014. okt. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

bocsánat rossz kategorába írtam

Nem egyetemista

2014. okt. 18. 14:47
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha már egyetemista vagy nem ártana megtanulni helyesen írni.
2014. okt. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok magyar,lengyel vagyok,nem az erősségem a magyar
2014. okt. 18. 14:56
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem direkt.Nagyon meg akar felelni a többieknek és ki kellett szemeljen v.kit akivel másként bánhat hogy feltűnjön,valószínűnek tartom hogy semmi baja veled sőt az átlagos életben nagyon kedves lehet csak hát az aranyos kedves lányok már a mai világban cikkinek számítanak.
2014. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen aranyos,és kedves,de nem voltam messze tőle,csak egy pad választott el minket
2014. okt. 18. 15:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, direkt csinálja
2014. okt. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De miért? nem ártottam neki ,hogy ilyen legyen,és ott voltam a közelében,bezzeg másnak segített,pedig ők még messzebb is voltak tőlem
2014. okt. 18. 15:04
 9/13 anonim ***** válasza:
:) Nem gondolod hogy tetszel neki de nem tudja hogy mit is kéne ilyenkor csinálni vagy lehet hogy nem meri elmondani nehogy valaki megszólja érte?Szerintem ez van a pakliban hiszen mindenkinek segít de pont téged hagy ki....nem hiszek a véletlenekben
2014. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát akkor azért mondta hogy "akkor segít ha előre ülők"?
2014. okt. 18. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!