Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja segít nekem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja segít nekem, de sose segít, ez miért van?

Figyelt kérdés

Orvosi vizsgálatokra járok ami elég drága, a párom azt mondja segít kifizetni, de amikor eljon a nap, eszébe sincs pénzt adni max ha célzok rá. Eddig csak néhányszor fizette ki, de akkoris célozgatnom kellett rá, mert megmondom őszintén kicsit szégyellek vele erről beszélni. De ha rákérdezek nála hogy miért nem ad pénzt amikor ugyvolt ad, akkor annyit mond hogy 'jó adok'... Pedig csak 20.000 forintokrol van szó.

Olyan is volt hogy vettem egy 70.000forintos dolgot magamnak, de csak azért vettem meg mert ugyvolt kifizeti a felét, de a kasszához már oda se jött, szerencse hogy volt nálam elég penz.



2020. jún. 10. 08:49
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
28, persze hogy le leszel pontozva, mert teljesen más szituációról beszélsz. Ők nem élnek együtt és nem közös használati tárgyról van szó, hanem a kérdező magának vett valamit.
2020. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
39%

Mikor fogják fel a pasik, hogy nincs ingyen punci?


A hajadat ingyen vágják? Kaját ingyen ad a bolt? A ruhatárad ajándék a gyártóktól? Benzinért nem fizetsz? ... A szex sem ingyenes fiúk!

2020. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Azért mert együtt élünk, vagy nem, a társam a másik. Nyilván ha a női fél soha nem segít, és mindig csak el várja az sem normális. De a társam igenis segítsen nehéz időkben. Főleg ha még fel is ajánlja. Nem attól férfi h néha jól megb*sz, hanem hogy ott van ha segítségre van szükséged, és férfiként viselkedik, nem elbújik a polcok között ha fizetni kell. Vagy akkor mondja meg a frankót, hogy boccs, nincs pénzem, aztán kész. Még az is férfiasabb, mint ígérgetni, aztán elsunyulni.
2020. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Vannak szintek aközött hogy 20-30 ezreket csak úgy hozzámvágnak, meg hogy néha jól megb*sznak.

Én se adok a barátomnak pénzt ha ő akar venni magának pl. 70 ezerért valamit. (Igaz, nem is ígérgetem)

2020. jún. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Az nekem külön fura, hogy a pénztárnál feleztek. Feleztem már romantikus kapcsolatban, barátiban, testvériben, mindig utólag rendeztük ezeket, nem a pénztár előtt parádéztunk a pénzzel.
2020. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 tiril ***** válasza:
84%
Észrevehetően a kérdező csak azokra a véleményekre reagál ami az ő véleményével ért egyet. Tiszta felesleges bármilyen tanácsot is adni neki.
2020. jún. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Én most már kíváncsi vagyok, hogy mi az a 70ezres tárgy. Megmondod Kérdező?
2020. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
#37 a laptopom
2020. jún. 10. 13:32
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez így már más. Azt ne fizesse nekem felesbe.
2020. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
#32 Te utálod a szexet? Ha nem, akkor viszont fizesd ki minden pasidnak utólagosan is, hiszen nem ingyenes.
2020. jún. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!