Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja segít nekem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja segít nekem, de sose segít, ez miért van?

Figyelt kérdés

Orvosi vizsgálatokra járok ami elég drága, a párom azt mondja segít kifizetni, de amikor eljon a nap, eszébe sincs pénzt adni max ha célzok rá. Eddig csak néhányszor fizette ki, de akkoris célozgatnom kellett rá, mert megmondom őszintén kicsit szégyellek vele erről beszélni. De ha rákérdezek nála hogy miért nem ad pénzt amikor ugyvolt ad, akkor annyit mond hogy 'jó adok'... Pedig csak 20.000 forintokrol van szó.

Olyan is volt hogy vettem egy 70.000forintos dolgot magamnak, de csak azért vettem meg mert ugyvolt kifizeti a felét, de a kasszához már oda se jött, szerencse hogy volt nálam elég penz.



2020. jún. 10. 08:49
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
50%

Feltételezve, hogy ez nem trollkodás.


- Ide sose írj ki olyan kérdést, hogy pénzt vársz a párodtól, mert azonnal aranyásóbödösféregK leszel! KIVÉVE! Ha ex-nej vagy, mert akkor a pasi a veséjét is adja el, de fizessen ki és adja a gyerekdíjat is.

- Miért nem FÉRFI partner kerestél, egy smucig csóró helyett?

- Nincs pénz, nincs szex.

2020. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
76%

Hidd el hogy értjük. 😅

A rohadt szemét pasid ne önti rád a pénzt úgy ahogy szeretnéd. 😂 Pedig ígérte.

A szemét még csak 70 ezret sem akar kifizetni. A 20asok meg csak aprópénz nem is értem... 😂

Baszki és komolyan gondolja...

2020. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
82%

Igen, abban igazad van, hogy ha nem tud/akar segíteni, akkor ne ajánlja fel, ne ígérje meg, ha pedig megígéri, akkor tartsa meg a szavát.


DE te konkrétan elvárod, hogy segítsen, idézem az első kommentedet: "...Úgy gondolom támogatni kéne egymást mindenben tehát ebben is. Így előbb utóbb az összes pénzem elfogy, ezért gondoltam ő is segíthet nekem, hogy tovább húzza a pénzem...". Ezek alapján igenis elvárod, hogy ő támogasson téged anyagilag. Oké, egy párkapcsolatban ha szereted a másikat, nem nézed ahogy nyomorog, de kérdem én, ha 70k-s dolgot nézel ki magadnak, akkor nem hiszem el, hogy nyomorogsz, még akkor se, ha csak 35k-t tudsz kifizetni belőle. Akinek kevés a fizuja, az nem nézeget drága dolgokat, amik nem létfontosságúak, pláne nem vásárolja meg őket, még akkor sem, ha csak a felét kéne kifizetni. Neked szimplán van egy kicsi/kisebb fizetésed, amiből meg tudnál élni, de tovább akarsz nyújtózkodni, mint ameddig a takaród elér, és a párodtól várnád el, hogy pótolja meg a dolgaid...

2020. jún. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is felesleges ígéretet tenni, ha nem állja a szavát. De szerintem ő meg egy konfliktuskerülő ember lehet aki kényszerítve érzi magát a viselkedésed által. Biztos azt érzi, hogy te ezt elvárod, de nem meri megmondani, hogy nem ad neked pénz.


Azt javaslom, legközelebbi ilyen esetnél mondd azt a pasidnak. Figyelj Béla, nem kell megígérned, eddig is kifizettem magamnak. Innentől meg ne utalgass, ne követelőzz. Ha ad magától elfogadod, ha nen akkor meg keress más faszit ha neked ez fontos, hogy a külön élő párod finanszírozza a költségeid. Ilyet mondjuk normális kapcsolaton belül nehezen találsz, ilyesmit már együttéléskor csinálnak a párok.

2020. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább te nem érted kérdezō. Nem csak a te szemszögedbōl kéne nézni a kérdést, hanem a párod szemszögébōl is, akinek elég kellemetlen lehet veled élni.


Ha ennyire zavar, akkor hagyd ott a pasit, biztos megkönnyebbül, hogy megszabadult tōled:D


Az a gáz, hogy amúgy segít is a párod (persze nem kéne elvárni, hogy sok mindent helyetted fizessen), de te felhánynád neki, hogy miért nem dobja oda kérés nélkül a pénzt, miért kell célozgatnod rá. Szerintem a párodnak van jobb dolga is annál, minthogy folyton a te gondjaiddal foglalkozzon, nehogy már észben is tartsa a saját gondjai mellett, hogy neked mikor kell pénzt adni s fáj neked, hogy szólnod kell. Ha lenne egy kis eszed amúgy, akkor rájönnél, hogy ez azért van így, mert nem óriási szívességbōl ad pénzt (végülis érthetō), hanem mert elvárod, de ne csodálkozz azon, hogy nem fog utánad futkosni a pénzével, hogy te elfogadd.

Elmondásod szerint szégyellsz vele errōl beszélni, de azt viszont nem szégyelled, hogy itt gyakorin rinyálj amiatt, hogy nem kapsz pénzt, s itt fájnak az ōszinte válaszok, hát ez vicces...

2020. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha amiatt jársz orvoshoz, mert pl: nemi betegség, teherbe esés, terhességmegszakítás, vagy terhesgondozás történik, akkor alap hogy osszátok a költségeket, a többi esetben nem hinném.
2020. jún. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Két baj van.

Az egyik, hogy a párod valószínűleg könnyelműen ígérget, aztán ha ott áll, akkor rájön, hogy nem képes tlejesíteni az ígértet és inkább sunyizik. Ez jellemhiba.

Viszont akkor egyszerűen ne várd el tőle és kész. Nem kötelessége beszállni, nem vagytok közös kasszán, 1,5 éves kapcsolat meg egy kicsit gyenge lábakon áll ilyenhez. Főleg a fentiek fényében.

2020. jún. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
21%

Le leszek pontozva, de ha az én párommal megbeszéljük, hogy egy drágább dolgot közösen(gondolom közös célra) megveszünk, majd a kasszánál úgy tesz mintha mi se történne és hagyja, hogy kifizessem végül az egészet, illetve utána se mondja h ja bocs elfelejtettem, akkor nagyon nem örülnék. Mondjuk tény, mi közös kasszán vagyunk, együtt élünk, ilyen elő se fordulna mert mindent felesbe intézünk. Nyilván volt, hogy ő többet fizetett valamibe, vagy adott nekem pénzt ha nekem nem volt(nem kellett kérnem, természetes volt), de fordítva is volt, hogy neki épp kevesebb volt, és szó nélkül adtam. Párodtól szerintem természetes lenne, ha tudja h szűkölködsz, és orvosra megy el, nem elvásárolgatod stb.. akkor felajánlja, és be is tartsa. Én is elvárnám, illetve én is megtenném érte.


25/L

2020. jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

#28 hát igen, erről van szó, de valamiért mások szerint normális dolog az ha valaki nem tartja a szavát.

Azt mondta kifizeti a felét a 70ezres tárgynak, és szerencse hogy nálam volt elég penz, mert elég ciki lett volna ha csak 35k van nálam, és a kasszától odakell kiabálnom neki hogy "na akkor jössz fizeted a felét vagy ittmarad?". :D

2020. jún. 10. 11:57
 30/40 anonim ***** válasza:
47%
Az ilyen pénzéhes, számító nők miatt hiszik azt a férfiak, hogy minden nő ezt várja el...
2020. jún. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!