Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nem empatikus emberek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem empatikus emberek miért csodálkoznak ha nem teljesen őszinte velük a másik fél?

Figyelt kérdés
Pl ismerkedésnél. Az hogy nem empatikus, nagyon hamar kiderül, és utána még fel vannak háborodva ha valaki vetít nekik, és nem ad fel magas labdákat. Hát hogyne!:)

2020. máj. 20. 00:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi nem értem a kérdés lényegét.

Most fel akarsz vágni, hogy lebuktattál valakit?

Mert aki ilyet csinál nagy részüknek nincs annyi eszük, hogy elismerjék a hibát és bocsánatot kérjenek, majd téged állítanak be bűnösnek.

Szerintem örülj, hogy korán kiderülnek ezek a dolgok, már ha korán volt :)

2020. máj. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Mert aki nem empatikus az aggyal értelmezi a helyzeteket, tehát sokkal gyorsabban felismeri, ha hazudnak neki, és mivel nem empatikus nem próbál valami felmentést kreálni a másik félnek, hogy biztos azért hazudik, mert rossz napja van, stb. Egyszerűen csak tisztába van vele, hogy át akarják verni.
2020. máj. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem a kérdést. Mindenki csodálkozik, ha nem őszinte vele a másik fél.
2020. máj. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem, hanem nem tudnak logikusan gondolkodni. Kiderült hogy nem empatikus, tehát ezt te tudod. Ezek után azt hiszi, lesz hozzá bizalmad, és elkezd rugózni az őszinteségen,hogy legyél őszinte,és bízz benne. Apukám, empatikus vagyok de nem hülye. Nem empatikus emberben NEM bízunk. No infó.

ég az lehet hogy azt hisz sikerült empatikusnak mutatkoznia. Lehet hogy itt rontja el a gondolatmenetét.

2020. máj. 20. 00:29
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nem empatikus emberben NEM bízunk."

Beszélj a saját nevedben.


Továbbra sem értem, hogy mi a kérdés.

2020. máj. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos az empatikus szót akartad használni? Annyira zavaros ez még égy is...
2020. máj. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért is akarnál ismerkedni valakivel akivel nem lehetsz őszinte és nem bízol benne? Elvégre ez végülis csak a kapcsolat alapja kéne hogy legyen...

Én sem értem a kérdést. Ha valakivel ismerkedek alap hogy nem játszmázunk hanem nyíltan játszunk. Ha nem vagyok szimpatikus (bármi miatt) közölje de ne szórakozzon velem.

Te azzal hogy véleményed szerint a másik nem empatikus fel akarod magad menteni. Holott te nem játszol tisztán.

2020. máj. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Miről beszélsz te? Ezt max úgy értenénk meg, ha megmutatnád mire gondolsz.
2020. máj. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Szerintem általános érvényűnek tekinthető. Aki nem érdemli meg a bizalmat abban nem bízok, de szerintem mások se. Pl:

Előad történeteket a családjáról, exekről, ezekből kiderült hogy ő nem empatikus. Ezek után úgy gondolja, hogy én szívesen megosztom vele az életem azon részleteit, amik részéről empátiát igényelnének. Nem osztom meg, ezen pedig felhúzza magát. Persze egy empatikus emberrel szívesen megbeszélem a dolgaim, de nem azzal aki már másokhoz való hozzáállásában is lejáratta magát a szememben.

2020. máj. 20. 00:39
 10/21 A kérdező kommentje:
Igazából nem érdekelnek, csak néha ha belegondlok hogy ilyenek máig azt hiszik hogy ők "őszinték és becsületesek", ebbe rossz belegondolni is.
2020. máj. 20. 00:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!