Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a párom lementi a bizalmas beszélgetéseinket és elküldi másnak. Szerintetek mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy picit döcögősen indult friss kapcsolatban vagyok benne. Szinte folyamatosan kontaktban vagyunk, rengeteget csetelünk. Megtudtam, hogy a barátom rendszeresen "leprintscreeneli" a messenger beszélgetéseinket és továbbküldi egy bizalmas lány barátjának (az exe, sok éve jártak). Ekkor általábn arra kivancsi, hogy mit tenne a lány, mit válaszolna, mit tanácsol velem kapcsolatban, mit gondol ez alapján rólam stb. Persze nagyrészt enyhén negativ hangvételűek a rólam szóló beszélgetések.

Ezt mind a lánytól tudom akivel a közös baráti társaság révén futottam össze egyszer. Ekkor elmondta ezt és, hogy szerinte becsüljem ezt a srácot mert érte nem tett meg ennyi mindent mint értem...



2020. máj. 8. 10:29
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
Ja és ezekben a beszélgetésekben eléggé magánjellegű, lelkisebb dolgok is vannak. Nem csak az, hogy mit ettem reggelire és melyik villamosra szálltam fel éppen...
2020. máj. 8. 10:34
 2/46 anonim ***** válasza:
96%
Neked belefér, hogy kiadja a bizalmas beszélgetést másnak? Neked oké, hogy kitárgyal at exével?
2020. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
5%
És te hogy tudtad meg? Csak nem turkáltál a telefonjában??
2020. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

Nem, nem fér bele.


Az, hogy hogyan derült ki benne van a kérdésben.

2020. máj. 8. 10:37
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: el kellett volna olvasni a kérdést. Utolsó bekezdést ajánlom figyelmedbe.


Kérdező, én szembesíteném ezzel a barátomat. Aztán valószínűleg otthagynám a francba. Hacsak nem az ex mesterkedése az egész, még az is belefér a pakliba.

2020. máj. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam azon is, hogy esetleg a lány azért keresett meg ezzel, hogy elmenjen a kedvem a srácról az ő javára... Nem tudom...
2020. máj. 8. 10:38
 7/46 anonim ***** válasza:
87%
Én a helyedben nem tudnék benne megbízni, innentől pedig tárgytalan az ügy.
2020. máj. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Nem az ex mesterkedése, ott vannak az üzenetek egyértelműen.
2020. máj. 8. 10:39
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

#3: ott írja, az ex monda neki.


Addig OK szerintem, hogy mástól kér véleményt bizonyos helyzetekben, de ehhez nem kéne megosztani konkrét beszélgetést. Legalábbis bizalmas részeket semmiképpen.


Úgy tűnik, hogy nagyon bízott az exben. Kárára tette.

2020. máj. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

6# Jó, de ehhez miért kell ilyen piti játékokat űzni?


"Ekkor elmondta ezt és, hogy szerinte becsüljem ezt a srácot mert érte nem tett meg ennyi mindent mint értem..."


Én nem hagynám, hogy az exem bele szóljon a későbbi kalcsolataimba. Mi köze hozzá? Nem érzek túl őszintének az ilyen "jó tanácsokat". De ezt a pároddal kell lerendeznetek

2020. máj. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!