Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom viselkedése teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom viselkedése teljesen megváltozott, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy hónapja tart a dolog, hogy a párom elutasít, lök el magától. Azt mondja azért van, mert úgy érzi túlságosan ragaszkodom hozzá és megfolytom a szeretetemmel. Furcsa mód azt megelőzően nem volt neki baja vele, igényelte. Azután kezdődött ez, hogy új munkahelyre került. Mind szellemileg mind testileg eléggé lestrapálja a meló azt állítja, de ez látszik is rajta. Pár hete megmondta, hogy nem tud rám igazi férfiként tekinteni, de ettől függetlenül nagyon szeret, és fél, hogy ezen kijelentése miatt elhagyom. Múlthétvégén pedig már azt mondta, hogy nem érzi úgy, hogy szerelmes belém, de lehet ez még fellángolhat. Az előző exe miatt úgy érzi, ő már senkibe nem tud szerelmes lenni. Éreztem, hogy elmúlt már a rózsaszín köd, de nem gondoltam volna, hogy ennyire mélypontra kerül a kapcsolatunk. Nagyon el vagyok keseredve, hisz nagyon szeretem, nagyon sokat adtam neki, mindenben támogattam és most úgy érzem, hogy kihasznált érzelmileg teljes mértékben.
2020. jún. 11. 16:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tudok ilyen példát környezetéből is, engedd el a lányt. Hidd el ha fáj is sokkal rosszabb lesz, ha ő dob ki téged miután a kiszemeltjével összejött. Ha pedig nem jön ossze neki akkor is bekövetkezik elobb utobb massal. Keress egy lányt akinek nem ideiglenes opció vagy. En a helyedben nem szannek mar erre a lányra tobb időt.
2020. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy ilyen mondat kicsúszik a száján, akkor az azt jelenti, hogy vége.

Felejtsd el.


Nagy a világ, tele helyes, normális lányokkal.

2020. jún. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!