Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne csinálnom, ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lillav kérdése:

Mit kéne csinálnom, ha nincs közös jövőnk szeintem?

Figyelt kérdés
Van egy barátom régóta. Nagyon szeretem, de sajnos keveset vagyunk együtt. Az egyetemen együtt vagyunk, de külön kollégiumban. Nyáron hetente-kéthetente. De több éves kapcsolat már. És ez a helyzet nem igen fog változni, mert hiába végzünk egy év múlva, ő nem hiszem ,hogy elköltözne ottonról, mert az anyjának vége lenne egyedül (anyagilag). Most még a fiú apjától kapja a pénzt, akkor meg majd ha végez, a fizetése kelleni fog, hogy az anyja is meg tudjon élni. Most hamarabb jött a nyári felállás a koronavírus miatt. Bele se merek gondolni, hogy mmi lesz ha ősszel tényleg kezdődik minden előlről, mert abba már tényleg beleszakadna a szívem. Hogy megint külön hónapokra. Azért merült ez fel bennem, mert nemrég tragédia történt a családomban, amiben senki nem áll mellettem, csak a srác a neten keresztül. De hát itt kellene lennie, az lenne a normális... De nincsen. Értelmeset mondani amúgy se tud (erre talán nem is lehet) de legalább tudomást vesz a helyzetről, ami a családomról nem mondható el. De ő messze van, mindig messze volt és mindi messze lesz. Van ennek így értelme? Szinte 0% esélyt látok rá, hogy megérné kitartani ebben a felállásban mert majd egyszer... Szerintem semmi nem lesz itt egyszer. Viszon ő állítja, hogy de majd valahogy megoldjuk. A hogyanról nincs elképzelése és nem is nagyon gondolkodik rajta.

2020. jún. 12. 00:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#6 " hogy közben mindkettotoknek megvan a sajat elete de valahol megis osszekapcsolodik"

Ezzel kb elmondta nem fogtok osszekoltozni, nem is vágy rá, nem szerelmes mi itt a kérdés? Nyáron nem talalkoztok mert? A vilag masik végén laktok vagy mi?

Hát nekem ez nagyon abszurd

2020. jún. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem, igazából nem lakik messze tőlem (mármint ha nem az egyetemen vagyunk, mert akkor közel van a két koli viszonylag). Nem tudom pontosan, de kb. 90 km lehet köztünk. Csak ő nehezen tud hozzám jönni, mert közös szobám van a tesóimmal, az ő szülei meg nem szeretik, ha én megyek. Ez a gond a nyárral. Valaki itt írta, hogy az a baj, hogy nem keres sokat. Ez abból a szempontból igaz, hogy egyszerűbb lenne, ha keresnénk. Nem sokat, hanem csak egy albira valót. Itt inkább az a gáz, hogy őt ez nem zavarja. A többi barátnővel is ez volt, őt nem érdekli, hogy mennyit találkozunk. Ha legalább mindkettőnk gondja lenne, lenne egy közös cél, amiért ki kell tartani stb. De nem. Mikor elkezdődött a koronavírus és haza kellett mennünk a kollégiumból, én stresszeltem hogy mi lesz most, ki tudja meddig nem látjuk egymást. Ő meg csak arról beszélt, milyen jó otthon lenni, nem kell korán kelni, tarthatna még egy ideig. Élvezze persze, amit lehet ebből, na de meg sem említett...

És amit a szerelemről mondott azt nem tudom értelmezni. Azt tudom, hogy a volt barátommal ami volt az nem életszerű mert túl sok. Tényleg tiszta mesébe illő, érted bármilyen irreális dolgot is stb. Értem, hogy felnőtt emberként ez nem tartható, de szerintem a barátom hozzáállása meg a másik szélsőség lehet. Mindig az jut eszembe, hogy ehhez hasonlót egy özvegyasszonytól hallottam még korábban. "Szeretjük egymást, de azért ésszel. Együtt minden könnyebb, mint egyedül". Nem hinném, hogy ez normális.

Most, hogy ennyire megoldhatatlan ez a találkozás dolog, szerintem pont most kéne valami komolyabb érzelem, hogy abba lehessen kapaszkodni. Részemről meg is van, hát az ő részéről ezek szerint nincs.

2020. jún. 13. 20:13
 13/18 anonim ***** válasza:
#12, egyedül kevés vagy egy párkapcsolatoz.
2020. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
És így most mindenki szerint. Ez a helyzet egyetemista korban gáz? Mert én csak azt látom, hogy a nálam jóval fiatalabbaknak sincs gondjuk a találkozással. Nincs nem engedik, hogy gyere meg ilyesmi. Ha nem is együtt laknak, legalábbis azért sűrűn találkozhatnak. SZóval ez nagyon elgondolkodtató, vagy én reagálom túl?
2020. jún. 13. 21:23
 15/18 Savlekotő ***** válasza:

Meg sem említett,nincs miről beszélni,ez nem párkapcsolat,ez semmi,hogy párszor lefeküdtetek,ő kihasznált,kényelmi funkció,engedd el,olyat keress aki megemlít,aki után nem te futsz nőként,miközben az sem érdekli hogy a világon vagy,csak ha kell dugnia előránt a kalapból,lehet mást is előránt,vagy épp te vagy a harmadik és van neki párja,nagyon úgy fest hogy te azt hiszed hogy egy pár vagytok,de nem vagytok,akkor megemlítene legalább..

70F

2020. jún. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek...Döntöttem, nincs értelme erölködni. Egyszer úgy tűnik, hogy igen, olyanok vagyunk mint egy pár, aztán valahogy a koppanás. Most is ez történt, sokadszorra.
2020. jún. 28. 17:21
 17/18 anonim ***** válasza:

#16, Jól döntöttél! Ez egy irány nélküli tengődés.

Ha lesz egy a pasi, aki szeret, nem is fogod érteni, miért haboztál!

2020. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Csak elég idegestő a helyzet, mert ez már másodszorra van így...Olyan pasi még nem volt, akivel nem ez a helyzet. Olyan irigy vagyok azokra, akik csak megszeretnek valakit és együtt vannak. Senkit nem ismerek aki még hasonlóan van.
2020. júl. 1. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!