Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha nagyon döcögőssé vált a szex?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal, és kínszenvedés lett a szex mindkettőnk számára. A párom (férfi) szereti, ha hosszabb az előjáték, és szereti a mellbimbómat izgatni. Sajnos én csak csiklóval tudok elmenni és nem túl gyors így sem, kB 20 perc, szóval a párom csak heti egyszer, kétszer visz el engem a csúcsra. Van, hogy azt szeretné, ha csak ő menjen el, de ilyenkor is izgatja a mellbimbóim, és nem érti meg hogy ez nekem rossz, ha utána én nem kapok semmit. Plusz én szeretem, ha rövidebb az előjáték, és gyorsabban a lényegre térünk. Egyszerűen idegesít, amikor húzni kell az egészet. Az elején sokkal spontánabb volt minden. A párom nem szereti a gyors meneteket. Én meg rosszul vagyok, ha arra gondolok, hogy azzal kezdődik minden szex, hogy 5 percen át birizgálja a melleimet. Amúgy szeretjük egymást, és szex is van rendszeresen, csak kezdem érezni, hogy ez hosszú távon nem fog menni. Hogy lehet megmenteni a kapcsolatunkat?
2020. jún. 12. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
😂😂😂
2020. jún. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen különböztök, szerintem ez így felejtős. Semmi közös metszetet nem látok kettőtök között. Esetleg dobjátok fel valami szokatlannal, ami mindkettőtöket izgat. Vagy próbáljatok visszatérni az első időkre, ha az úgy jó volt.
2020. jún. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem tudod neki megmondani legalább azt, hogy hagyja békén a mellbimbódat, mert neked az nem jó érzés? Milyen kapcsolat ez, hogy ezt nem bírod neki elmondani?
2020. jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De én mondom neki, viszont ő meg nagyon szereti csinálni, és mindig birizgálja. Egyébként beszéltem barátnőimmel, és azt mondták, hogy még nem volt dolguk ennyire cici perverz férfivel 😐
2020. jún. 12. 14:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy már annyit, de annyit birizgálta a bimbóidat, hogy túlérzékenyek lettek és fájdalmasan reagálnak a birizgálásra, amitől Neked elmegy a kedved a szextől. Szóval, ha szexet akar, csak minimális mértékben birizgálja.
2020. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kicsit sem lehetnek f@pin@k a barátnőd meg ezek szerint te is, ha nektek ez már perverzió aki számít.
2020. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Viccesen akartam írni a cici pervert. Egyszer megkerdeztem, hogy hány perc bimbózással lenne elégedett, azt mondta, hogy 15-30 perc. Megnézem, hogy hányan bírják ki ezt úgy, hogy utána nincs orgazmus. Mert akkor természetesen nincs ezzel semmi bajom, amikor elvisz engem is utána a csúcsra.
2020. jún. 12. 17:29
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Állj elé: mától akkor cicizik, ha utána nunizik is oszt' jónapot!
2020. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8-as röviden, érthetően elmondta a megoldást. 😀
2020. jún. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mióta nem az előjáték, hanem az aktus része az orális szex? Szexeltek, de eszetek nincs hozzá.
2020. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!