Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szeretem a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeretem a barátnőmet de nem is akarok szakítani vele?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok, a barátnőm 24. 1,5 éve vagyunk együtt. A helyzet 2 hete áll fent. Úgy érzem, hogy én már nem szeretem a barátnőmet és szakítani szeretnék vele. Egyik felem azt mondja hogy szakíts vele, a másik pedig azt mondja hogy ne szakíts vele. Az utóbbi időben rengeteget vitazunk.


Félek, hogy a szakítás után egy hatalmas űr marad utána, mert ugye már megszoktuk egymást, félek hogy nem fogok találni meg egy olyat mint ő és félek hogy egész életemben egyedül maradok.


Nem merek szakítani vele mert legbelül mégis szeretem valamennyire, de hogyha együtt maradunk akkor félek hogy rosszabb lesz. Nem tudom mi tévő legyek.. Nem tudom.


A napokban megismertem egy lányt, haverokkal való kocsmazas során, és kicsit elcsavarta a fejem és felel hogy ez miatt akarom őt kidobni..



2020. jún. 12. 20:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Gerinctelenség lenne, ha ezek fényében nem szakítanàl. Döntsd el, hogy ember akarsz maradni, tükörbe akarsz nézni, vagy egy utolsó patkàny vagy aki annak ellenére, hogy nem szereti a pàrjàt, tovàbb tartja fenn a kapcsolatot és ezzel hazudik, reményt kelt a pàrjàban, hogy ez egy hosszútàvú kapcsolat, melyben kölcsönös érzelmek vannak. Döntsd el milyen ember vagy. Bànj úgy màsokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bànjanak.

Legyen benned tisztesség és őszinteség.

2020. jún. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!