Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg ismertem egy férfit ő 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg ismertem egy férfit ő 28 éves én 21 vagyok?

Figyelt kérdés

Igazából most nem -rég jöttünk össze, az a problémám vele hogy alig ír... Alig beszelünk most én dolgozok külföldön, és alig ír nekem, azt mondja alig várja hogy láthasson, de akkor miért nem ír?

Sok problémája van, a vírus miatt tönkre ment az üzlete stb tényleg sok problémája van jelenleg azt mondja legyek türelmesebb de nem tudom nekem nem ez a megszokót,hogy alig beszélünk, amikor együtt vagyunk repül az idő, az ő számára is mindig mondja, a sex eszméletlen jó vele és szerintem ő is élvezi velem, úgy érzem és mondja is

De mégis azt érzem hogy valami nem okes alig várom mindig hogy írjon pl én írtam neki most este 8 kor fent van most is, és nem ír lehet én vagyok türelmetlen de nem tudom szakítsak vele szerintetek? Vagy én reagálom túl? Eddig 3 kapcsolatom volt és mind a 3 pasimmal rengeteget beszéltünk? Ti hogy látjátok?


2020. jún. 13. 01:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Azon is gondolkoztam hogy nem szólok neki semmit, csak szimplán éltünök, függesztem a facebookom stb csak ezzel az a baj hogy nála van a pótkulcsom:/
2020. jún. 13. 01:49
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit keres nála a pótkulcsod friss kapcsolatban? Cserélj zárat.
2020. jún. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért mert le kellet a gázóra állást fotózni a föbérlönek és én külföldön vagyok
2020. jún. 13. 02:23
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Veled én se leveleznék szívesen.
2020. jún. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy ő nem szeret így írogatni. Nem mindenki ilyen "csevegős" típus.
2020. jún. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok oka lehet: nem szeret csetelni és nem vagy olyan fontos, hogy miattad változzon, vagy elfoglalt sok programmal, amik fontosabbak nálad, munkamániás, esetleg más barátnője is van melletted.


Messenger néha tévesen mutat valakit elérhetőnek, így erre nem érdemes alapozni. Kérdés, hogy ő mennyire gondolja komolyan a kapcsolatot? Lehet csak szexpartnerként tekint rád és ezért nem keres? Az a tapasztalatom, hogy komoly kapcsolatban akik szeretik egymást, mindig jut a másikra idő, mivel szeretik megosztani mi történt, ami nálatok van inkább csak szexkapcsolatnak tűnik.

2020. jún. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!