Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem miért hazudik ebben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem miért hazudik ebben?

Figyelt kérdés

Azt sem tudom hol kezdjem, van itthon egy kis tartónk amiben volt 340 ezer forint megtakarításunk.

Na ma párom indult el dolgozni, és ahogy tartottam a kislányom a kezembe hogy elbúcsúzzunk lekapta a fejéről a sapkát amiből kiesett egy 20 ezres, hebegett habogott magyarázkodott hogy ez az ő pénze stb, nekem akar a szülinapomra ajándékot ( fél év múlva lesz) blabla. Hát mondom jó. Én utána azért bele néztem oda ahol tartjuk mert gyanús volt és kevesebb volt benne pont ennyi pénzzel. Nagyon csalódott vagyok, ha szüksége van pénzre mert kiadása van akkor mindig megbeszéljük és a szülinap egy duma, soha nem szokott kimondottan gyűjtögetni a szülinapomra és nem tudom mi lehet az a kiadás amit én ne tudhatnék, persze sejtésem az van...


2020. jún. 14. 21:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
32%
Mert egy csóró férfinek ciki, hogy nincs pénze, és megalázó lenne kérnie.
2020. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Miért lenne megalázó, ráadásul ő pont nem ez a típus és mi közös kasszán vagyunk.
2020. jún. 14. 21:43
 3/32 anonim ***** válasza:
19%
Ha meg közös a kassza, akkor az övé is, akkor pláne minek szólna neked?
2020. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
13%
Lehet vissza akarta tenni, csak hirtelen kicsit elszámolta magát aztán nem maradt pénze. Férfi egobol meg nem akart toled kerni.
2020. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%
Mi a sejtésed?
2020. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nem ez a legfontosabb a sztoriban, de miért a sapkában volt a pénz? Zseb, táska...?
2020. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

5# ez a leggyanusabb... Miért ott, ha a zsebébe lett volna nem most bukott volna le.

4# ha közös a pénz miért szólt volna??

Mert írtam az a megtakarításunk ahhoz nem nyúlunk mert az a pénz azért van félretéve hogy a célunkat megvalósítsuk. Van külön pénzünk vásárlásra egyéb költségekre.

A sejtésem... mivel titok nem tudhatok róla gondolom. Valami nőre pontosabban fizetős nőkre gondolok. Sajnos volt már rá példa és ez nekem eszembe jutott.

2020. jún. 14. 21:54
 8/32 A kérdező kommentje:
Bocsi megkavarodtam számozásba
2020. jún. 14. 21:54
 9/32 anonim ***** válasza:
40%

Nézd, jó, ha mindenki rendelkezik egy bizonyos kerettel, amit akkor és arra költ el, amire ő akar, mindenféle elszámolás nélkül.

Egy kapcsolat akkor tartós, ha teret adunk a másik félnek, igy nem szorul rá a hazudozásra.

2020. jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Mindig van nála néhány ezer és mivel nem kell kuncsorognia hanem kiveszi viszont itt már nem erről van szó, hanem az hogy a sapkájába dugdossa pénzt. Az okát sem értem, mivel soha elő nem fordult hogy én elkezdjem a ruháját pénztárcáját indulás előtt feltúrni hogy mennyi pénz van benne. Kicsit viccesnek is gondolom hogy hogyan lehet valaki ennyire amatőr.... ennyi erővel betehette volna a cipőjébe is.... ez hazudozásnak kategória ami nem fér bele a fejembe. Soha nincs olyan hogy azt mondjam neki hogy nem vehet meg azt amit akar...
2020. jún. 14. 22:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!