Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem miért hazudik ebben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem miért hazudik ebben?

Figyelt kérdés

Azt sem tudom hol kezdjem, van itthon egy kis tartónk amiben volt 340 ezer forint megtakarításunk.

Na ma párom indult el dolgozni, és ahogy tartottam a kislányom a kezembe hogy elbúcsúzzunk lekapta a fejéről a sapkát amiből kiesett egy 20 ezres, hebegett habogott magyarázkodott hogy ez az ő pénze stb, nekem akar a szülinapomra ajándékot ( fél év múlva lesz) blabla. Hát mondom jó. Én utána azért bele néztem oda ahol tartjuk mert gyanús volt és kevesebb volt benne pont ennyi pénzzel. Nagyon csalódott vagyok, ha szüksége van pénzre mert kiadása van akkor mindig megbeszéljük és a szülinap egy duma, soha nem szokott kimondottan gyűjtögetni a szülinapomra és nem tudom mi lehet az a kiadás amit én ne tudhatnék, persze sejtésem az van...


2020. jún. 14. 21:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
22%
Látom, akinek a véleménye nem tetszett, jól le lett húzva, akié meg igen, ment a zöld. Minek kérdezel bármit is, ha te már rég eldöntöttél mindent...
2020. jún. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg kurvázni ment... Ha nincs köztetek elég szex akkor pláne, undorító de ez van sajnos, ha egyszer megcsinálta megfogja többszőr is, csak vigyázz, nehogy elkapj valamit te is... Óvszer esetleg nincs a ruháiban? Vagy nyugta róla? Akár az otthoni szemetesben összegyűrve. Ha már sokszor csinálta akkor követhet el hibákat, mert lazábban veszi és lebuktathatod. Telefonba esetleg megnézni a google térképen a helyelőzményeket és rákérdezni később, hogy merre volt, azzal lebuktatható. Vagy ha minden kötél szakad, vegyél egy olcsó telefont, bele kártyát és osszad meg a gps-t a te telefonoddal... Majd berakod a kocsijába pl a pótkerék mellé, alá. Sőt powerbankot is rakhatsz rá, kihuzza vele egy hétig is. De leginkább akkor érdemes ha kiderűl valami, teszel is érte, ha ugyanúgy mellette maradnál akkor felesleges.
2020. jún. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Nem tudom kipontoz le kit, ez a pontozás számomra felesleges. Minden válasz hasznos a maga módján, nincs időm a kezekre nyomni. Gyerekes ez a kérdőre vonás!

Tartunk máshol is pénzt ezt már leírtam. Fizetéskor kiszámoljuk mire mennyi kell, számlák, vásárlás félreteszünk tankolásra, plusz annyit amihez tudunk nyúlni ha mégis kell valamire ami váratlan és azon felül ami maradt berakjuk ebbe a kulccsal lezárt tartóba amihez nem nyúlunk ( természetesen kivételt képez ha szükség van teszem fel 100.000 re de nincs annyink máshol.

Külön van neki is pénze, mint mondtam néhány ezer, plusz a kártyáján is van...

Elég régóta így működik nálunk mert bármikor lehet váratlan kiadás, illetve ha volt hogy szükségem volt pénzre akkor vettem ki onnan de szóltam.

2020. jún. 15. 07:47
 24/32 anonim ***** válasza:
Közös a pénz tehát semmi gond ha szüksége van valamire DE miért sutyiba a SAPKÁJA alá dugja??
2020. jún. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
15%
A közös kassza , közös pénz, jellemzően a nők erőltetik. Főleg ha a férfi sokkal többet tesz bele. A nőt nehezebb ellenőrizgetni. Boltra, vásárolgatásra meg amire úgymond szüksége van ,kozmetikus. Egy férfinek már nehezebb egy elszámoltatós nő mellett beszámolni mire költ. Ráadásul ugy látom a mostani kapcsolatokban a nők igencsak az ellenőrizgetős, kontroll alatt tartó típust testesítik meg. Mintha a férfi a tulajdonuk lenne. Mondom ezeket nőként.
2020. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Savlekotő ***** válasza:
Közös kassza csak a kapcsolat elszarása,a másik pénzét kiszámolni persze hogy fatigra mennek ezek,és jön a hazudozás,meg eleve ha kxrvázott nem értem miért akadsz ki ha megint kxvázik hisz eddig is lenyelted gondolom a pénz ,miatt nem dobtad..
2020. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Igen, de a férfi tudja hova megy el a pénz :körmös, fodrász stb. Nem csak úgy eltűnnek a tízezresek. A kérdezőnél a férfi tag titokban nyúlt a pénzhez, ki tudja mire kellett neki. Egy házasságban mit kell titkolózni, ez nem ellenőrizgetés, hanem őszinte nyílt kommunikáció, ki mire költ. Mivel, az nem járja, hogy közösen gyűjtenek valamire, az egyik fél spórolgat, magára sem költ, a másik fél pedig szórja a húszezrest, titokban. Ez a normális?
2020. jún. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Savlekotő ***** válasza:
0%
Fordítva a nő ki kérné magának az elszámoltatást ami a körmöst fodrász illeti,lehet lepontozni,de sajnos ez nőkre jellemző viselkedés ma,hogy más pénzét is lenyelnék,de őket senki ne merje elszámoltatni a felesleges halmozós flancukra költésnél. Ebbe ez a vicc,kettős mérce,ha meg k-vázik hagyd el,de ha évekig k-vázott és csak a pénz izgat most is hová lett, megéred a pénzed te is.. Szép kapcsolat..
2020. jún. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Mondjuk ismeretlenül úgy hogy alapvető dolgokat nem tudsz én nem reagálnék igy, mivel magamon spórolok hármonk közül leginkább, nem szükséges fodrászhoz mennem, utoljára tavaly augusztus 3án voltam. Kozmetikushoz megyek 2 havonta 3ezer, plusz 2ezer géllak 5 hetente, ettől sokkal többet teszek a közösbe, ennyi jár nekem. Ez egy év alatt is csupán 50 ezer, viszont ezután nyilvánvaló hogy ez ha az a céljaakkor nem most fordult elő először, max csak a félretett pénzből... hozzáteszem ruházkodásra költök egetrengetően, egy egy felső vagy nadrág és nem minden hónapban. A gyerekre többet költünk, de nehogy emiatt járjon már neki ... erre arra... ami nem feltétlen létszükséglet. Amiről nem lehet tudnom az pedig nyilván olyan...
2020. jún. 15. 18:28
 30/32 Savlekotő ***** válasza:
33%
Ha a saját fizujából kurvázik,ő pénze,téged a lóvé izgat nem a tény h melletted kxvához jár sokadik éve? Ez te meg benyeled,miért is? A közös gyerekért,aki ezt fogja mintának látni hogy apu nem tiszteli anyut,kxvázik,anyu meg nem áll ki magáért a 20 ason picsog ahelyett ami kitolja már a szemét... A saját pénzével nem kell elszámolni,jár neki meg luxus,mondom szép ez a kapcsolat,kezdem érteni h miért kvákra költ csóró pasi..
2020. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!