Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem miért hazudik ebben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem miért hazudik ebben?

Figyelt kérdés

Azt sem tudom hol kezdjem, van itthon egy kis tartónk amiben volt 340 ezer forint megtakarításunk.

Na ma párom indult el dolgozni, és ahogy tartottam a kislányom a kezembe hogy elbúcsúzzunk lekapta a fejéről a sapkát amiből kiesett egy 20 ezres, hebegett habogott magyarázkodott hogy ez az ő pénze stb, nekem akar a szülinapomra ajándékot ( fél év múlva lesz) blabla. Hát mondom jó. Én utána azért bele néztem oda ahol tartjuk mert gyanús volt és kevesebb volt benne pont ennyi pénzzel. Nagyon csalódott vagyok, ha szüksége van pénzre mert kiadása van akkor mindig megbeszéljük és a szülinap egy duma, soha nem szokott kimondottan gyűjtögetni a szülinapomra és nem tudom mi lehet az a kiadás amit én ne tudhatnék, persze sejtésem az van...


2020. jún. 14. 21:38
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Savlekötő! Sajnálom hogy nem érted a mondandóm, mint írtam is korábban a prostizás felütötte a "fejét" de sosem derült ki valójában hogy az az igaz amit hallok, vagy amit ő mond. Elnézést hogy próbálok hinni a gyerekem apjának és nem minden idegennek. Bármennyire nehéz elhinni de a gyerekem szeretném ha családba nőnne fel.

Hozzáteszem 14 éve vagyunk egy pár, és nem könnyű ennyi évet eldobni azért mert esetleg mondanak egy pletykát, vagy te így cselekednél? Az hogy a pénze miatt lennék vele az nonszensz, kapcsolatunk elején kőműves volt, aztán munkanélküli, most csontozó (hentes) nem tudom, milliókat keres??!! Vicces hozzászólás volt, jót nevettem rajta, de szerencsére a többség nem ilyen, illetve ha valaki prostihoz megy akkor nem úgy gondolják legtöbb esetben hogy a nő a sz.r sz.mét... mindegy is.

2020. jún. 15. 21:12
 32/32 Savlekotő ***** válasza:
Ha megcsalnak 1 vagy 10 év tök mindegy eleve kuka mert ha elnézed azt sugallod h megteheti,ültök egy hazugságban,ha nem bízol benne hogy tudsz vele lenni.. Persze 14 év gyerek félre nézel,sapkába dugott huszas.. Sajnálom,és értem a mondandód,csak ez önkéntes vakság se jó..
2020. jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!