Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem miért hazudik ebben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem miért hazudik ebben?

Figyelt kérdés

Azt sem tudom hol kezdjem, van itthon egy kis tartónk amiben volt 340 ezer forint megtakarításunk.

Na ma párom indult el dolgozni, és ahogy tartottam a kislányom a kezembe hogy elbúcsúzzunk lekapta a fejéről a sapkát amiből kiesett egy 20 ezres, hebegett habogott magyarázkodott hogy ez az ő pénze stb, nekem akar a szülinapomra ajándékot ( fél év múlva lesz) blabla. Hát mondom jó. Én utána azért bele néztem oda ahol tartjuk mert gyanús volt és kevesebb volt benne pont ennyi pénzzel. Nagyon csalódott vagyok, ha szüksége van pénzre mert kiadása van akkor mindig megbeszéljük és a szülinap egy duma, soha nem szokott kimondottan gyűjtögetni a szülinapomra és nem tudom mi lehet az a kiadás amit én ne tudhatnék, persze sejtésem az van...


2020. jún. 14. 21:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
95%

Pont ez a lényeg, hogy KÖZÖS megtakarítás, ezért szólunk a másiknak, ha kiveszünk belőle! Vagy ha 200k-t vesz ki egy szó nélkül, az is normális, mert hogy az ő pénze is? Aztán a feleség ott áll értetlenül, amikor egy nagyobb kiadás van, hogy hol a KÖZÖS megtakarítás? Aha, szép..


Én megkérdezném tőle, hogy mi a baj, miért vette ki a megtakarításból, stb, tehát megbeszélném vele nyugodt körülmények között. Valami baj lehet, ha nem mert szólni, hogy neki kéne 20k, szégyell valamit vagy sumákol.

2020. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Ezt gondolom én is. Julius elején szükségünk van fél millióra, mivel új szekrényt kanapét kis ágyat kell vennünk, erre gyűjtünk hónapok óta. Szóvanagyon nem értem,ezért sem értem a magyarázatot sem ahogy azt sem mit titkol amit nem tudhatok. Mint mondtam bármilyen kiadást megbeszélünk. És soha de soha nem mondanám azt hogy na ezt nem veszed meg, mert közös a pénz, neki is és nekem is közöm van hozzá, és tényleg megbeszéljük kinek mi kell, ő például megveszi az elektromos cigibe a liquidet, a kocsijába a dupla áron lévő minőségi olajat, a ruhát cipőt én erőltetem az neki utolsó. Szóval nem értem, tankolásra tegnap vett ki pénzt, hozzáteszem 20ast vett ki, de közölte neki 15 elég vol most. Visszatette a maradékot, mert ugye az is itthon van félretéve, mert mi az a típusúak vagyunk hogy az összes pénzt nem tartjuk magunknál hanem amennyire szükség van. Szóval nem tudok mire gondolni.... csak a legrosszabbra (számomra)
2020. jún. 14. 22:49
 13/32 anonim ***** válasza:
78%
Na álljunk már meg egy pillanatra. Tehát már volt rá példa, hogy a pasid félrekefélt, nem is akár kivel, hanem egy k_rvával és ezek után még mindig a pasid? Az igen...
2020. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Megmondom az őszintét, felütötte a fejét a pletyka, akkoriban tagadott, soha nem valotta be. De én eltudom róla képzelni, annak ellenére hogy én többször akarok vele szeretkezni mint forditva, mert sokszor fáradt vagy bealszik mielőtt a gyerek elaludna. De mivel az idejét ő osztja be nem tudom ellenőrizni mert végülis péntek és szombat kivételével bármikor megteheti hogy elmegy...
2020. jún. 14. 22:56
 15/32 anonim ***** válasza:
54%
Ne haragudj, azt írtad, van pénze, amiből gazdálkodhat, ez a kis felretett pénz külön projekt új bútorokra. Tehát, a férjednek sehol máshol nincs egy forintja sem. Ez nem is aggaszt?
2020. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
88%

Összesen ennyi a spórolt pénztetek vagy csak abban a tartóban van ennnyi egy meghatározott dologra?

Mert ha összesn akkor lehet tényleg okkal vette ki.

Ha van máshol is akkor meg miért nem onnan vette ki?

2020. jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
77%
Mert nincs neki sehol máshol...
2020. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
20k az pont egy óra ára
2020. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Savlekotő ***** válasza:
100%
Milyen kapcsolat ahol hazudozik neked és kxrvákkal csalt de te azóta is ott vagy?
2020. jún. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
20%

Nem túl rövid a póráz?

Ha engem ennyire ellenőriznének, nem maradnék.

Kelletett bármire. Haverokkal sörözni, urológusra, potencianövelőre.

Mennyire férfi az, akinek habognia kell ha a megkeresett pénzét veszi el?

Lehet lepontozni.

2020. jún. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!