Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom gyereke hozzánk költözik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom gyereke hozzánk költözik. Hogy oldjam meg? Én vagyok a nö 28. Párom 38/F Gyerek 12

Figyelt kérdés

Okokba nem szeretnék bele menni.


1. Probléma

Én mindent fözök sorban. A gyerek nincs megszokva fött kajára. Kb. 3 féle ételt eszik meg + gyorskaják. Ezt tudtam tolerálni havi 2x egy hétvégére. Totál mindennap nemtudom elképzelni hogy végette 3 kaja forogjon körbe ill. Gyorsakajákat hordjak minden nap vagy kenyéren éljen. Nagyon válogatós. Az anyja nem fözött nem szoktatta meg.


2. Probléma


Apja somat dolgozik. Velem van akkor. Kb. 99 százalékban a gép él ül. Hiába hívom öt fagyizni akármi.

Leckéket összedobja. Felületes tanulás. Enyém lenne ezt nem hagynám. De most mi alapon mondjam hogy hozd ide a matekot nincs meg ez rendesen addig nincs gép míg kész nem lesz, a törit se tanultad meg ahogy kéne majd ha fog menni aztán van szabadidö.


Persze másnap beszed a suliban. Apja kiabál. Hogy gépnél volt ideje ülni rendesen tanulni hogy hogy nem ilyen több ne legyen. És még én érzem magam hülyén hogy én voltam vele nem szóltam rá.

De nem merek. Vagyis nemtudom hogy kezeljem öt. Merjek e ilyen stílusban szigorúan rámenni.


3. Gond


Nem rakodik otthon. Tehát szobájában bordel. Házimunka néha szemetet levinni, elmosni maga után tányért ezt az had ne mondjam. Örülök ha az asztalin nem marad semmi. Én pakolok utánna. Bordelt hagy mindenhol.

Persze zsebpénzt megköveteli.


2020. jún. 17. 01:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem láttam már ezt a kérdést, legalábbis nagyon hasonlót.

Ez vita forrás lesz most köztetek és mindenki azt fogja írni, hogy ezért nem kell gyerekes férfival kezdeni, pláne, ha neked nincs gyerek és igazuk is lesz.

Én sem pátyolgatnám más 12 éves gyerekét, ez van.

Te döntésed, hogy kitartasz ígyis a párod mellett és viseled a gyereket is vagy kilépsz ebből.

2020. jún. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Bocs, de hogy lehet ilyen trógerül nevelni egy gyereket?
2020. jún. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
És a párod mindehhez mit szól? Nektek kell felállítanotok a szabályokat közösen. Ha nincs kész a házi, rendrakás, házimunka, akkor gépezés sincs. és ezt következetesen be kell tartani. Ha a párod nem együttműködő ebben, akkor előbb-utóbb szakítás lesz a vége. Vagy becsicskulsz és pakolsz a gyerek után, hordod neki a gyorskaját. Nálunk csak annyi volt, hogy jöttek láthatásra a férjem gyerekei, jókat játszottak, majd, jajj, menni kell haza. Az én lányom meg egy órát pakolt utánuk. Na, ez kétszer fordult elő, felállítottunk szabályokat, aki nem tartotta be, az nem jött velünk fagyizni, programra, sehová.
2020. jún. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Ha rám hárítaná egyszer is, akkor megmondanám, hogy vagy kitalálunk valamit közösen,vagy intsünk búcsút egymásnak.
2020. jún. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

A kaja ügy zavar a legjobban. Hogy oldjam. Én mindent fözök sorban ....

az anyja elcseszte. ebben nem szeretnék belemenni.

2020. jún. 17. 01:39
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem engem hibáztat a párom a tanulás miatt. Csak én vettem magamra.

Nemtudom merjek -e a gyerekkel kiabálni hogy amíg nem tudja rendesen nem kapcsolhat gépet. Vagy merjem -e mondani hogy nem pakolt el bordel van megint nincs gép hétvégére. Hogy nemtudom mennyit engedhetek meg magamnak lényegében. Mennyire merjem nevelni.

2020. jún. 17. 01:41
 7/22 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy ez a párod és a volt párjának a dolga, nekik kellene ezzel foglalkozni...


De szabályok nélkül nem lesz változás,most mondom...

2020. jún. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Az alap, ha jól értem, hogy rád van hagyva a gyerek, akkor a te szabályaid az iránymutatóak, beszéld meg ezt a pároddal. Ha nem akarja senki nevelni, akkor te nem kerülgetheted, mint a forró kását, mert veled tölti a legtöbb időt.

Az etetése legyen a legkisebb gondod, ha nem eszi meg amit főzöl, akkor kinyitja a hűtőt, eszik, amit talál. Rendelni viszont a helyedben nem engedném.

2020. jún. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

A kajaügy lesz itt a legkevesebb.

Főzz amiket szoktál, ha nem eszik, éhes marad. Kitartást!

2020. jún. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kiabálni. Rendes, komoly hangon kell közölni a szabályokat. ha rád van hagyva a gyerek, akkor a te szabályaidat. Valószínűleg panaszkodni fog az apjánál. ha ő ezért téged vesz elő, akkor onnantól szállj ki a nevelésből.
2020. jún. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!