Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Ismerkedek egy férfival (29 éves) már hónapok óta. Jól kijövünk egymással, meg van a vonzalom egymás iránt, én nagyon kedvelem őt és eddig úgy éreztem hogy ő is engem. Minden nap írt és hívott de 4 nappal ezelőtt mondott valamit a telefonba ami nekem nem tetszett de nem mondtam neki semmit csak hogy most lerakom mert nem akarok beszélni majd beszélünk később. Azt mondta oké szia. Ennyi volt. Azóta nem ír és nem is hív hiába aktív az állapota. Nem tudom mit csináljak írjak e neki vagy jobb ha nem. Már volt hogy össze kaptunk de utána mindig keresett. Szerintetek?
2020. jún. 18. 01:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálad a labda mennyire lesz később az a később, tiszteletben tartja amit kértél.
2020. jún. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmunk sincs, hogy mit mondott. Szerinted, így honnét tudjuk? Mondhatta azt is, hogy kinyírja a háziállataid, de azt is, hogy ő még nem áll készen egy komoly kapcsolatra. Elég tág dolog...
2020. jún. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy töltsünk együtt pár napot és utána eldönti hogy mi lesz a későbbiekben...együtt vagy külön.
2020. jún. 18. 01:13
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Vééégre, köszi! Végre valaki nem a semmibe beszél sejtelmesen, hanem konkrétan leírja, hogy mi történt.

A saját nevemben tudok nyilatkozni. Nem biztos, hogy mindenki úgy csinálná a dolgokat, ahogy én. De, ha én ilyet mondanék, akkor ez tőlem egy kinyílás lenne a másik felé, amit nem kapkodnék el. Óvatos lennék és várnám, hogy értékelje, aztán döntsön. Nem igazán tennék közvetlenül a dologért semmit, mert részben pont arra lennék kíváncsi, hogy a lány mennyire akar engem, mennyire tesz értem. Hogy ne csak én teperjek.

2020. jún. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!:) de olyan kellemetlennek érzem hogy írok neki nem tudom miért...
2020. jún. 18. 01:23
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Kellemetlen.. teis annyira kényelmes vagy már h válogatni azt tudsz te érdemben tenni vmit már kényelmetlen. Szánalmas inkább
2020. jún. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Szorosabbra akarja fűzni a kapcsolatotokat, ami ezek szerint neked nem tetszik, és azt mondtad, hogy nem akarsz vele beszélni. Miért keresne? Ha akarsz tőle valamit, akkor most te jössz, az nevetséges, hogy ettől kellemetlenül érzed magad. Egyáltalán találkoztál már vele?
2020. jún. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Te mondtad hogy leteszed, most mit vársz tőle királylány? Ő adjon bele mindent te meg csak akadékoskodsz és nem vagy hajlandó még keresni se őt?
2020. jún. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

"Azt mondta hogy töltsünk együtt pár napot és utána eldönti hogy mi lesz a későbbiekben...együtt vagy külön."


Ès ebben mi az ami nem tetszett? Mi ezzel a problèma? Meg ne haragudj, de ha erre a másik fèl ravágja, hogy majd beszèlünk kèsőbb, mert most nem akarok, akkor egyèrtelmű, hogy nem fogom keresni. Majd keres ő, amikor akar beszèlni. Èrted...te ráztad le, ha akarsz valamit, akkor keresd.

Ès ezzel a passzív agresszív viselkedèssel sűrgősen állj le, mert normális ember nem vevő rá, úgy látom a delikvensed sem. Èrtem ezalatt, hogy valami nem tetszik, akkor nem mondod, csak duzzogva elköszönsz, aztán várod, hogy mèg ő keressen. Ezt ne. Nincs azzal gond, ha valamit te maskèpp gondolsz, de akkor nyisd ki a szád, ès beszèljètek meg. Ez a szó nèlkül bedurcizok, a másik meg legyen gondolatokvasó, hogy mi lehet a gond, ès menjen teperni dolog gusztustalan.

A harmadik, hogy nem csak a fèrfi dolga kifejezni azt, hogy tetszik neki a nő, ès nem csak az ő dolga mindig jelentkezni, keresni a másikat. A fèrfi ugyanúgy szereti èrezni, hogy a nő èrdeklődik felőle, neki is jól esik a kezdemènyezès. Ha azt veszi èszre, hogy csak ő töri magát, könnyen elmehet a kedve. Ès megjegyzem jogosan. A kapcsoaltèrt, ès már a lètrejöttèèrt is mindkèt fèlnek tennie kell, az èlet nem egy brazil szappanopera.

Szóval szedd össze magad, ha tetszik a srác, akkor keresd, beszèljètek meg, találkozhattok.

2020. jún. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Neked kellene most jelentkezni ha akarsz tőle valamit. Te hagytad nyitva a kaput, okos férfi ilyenkor nem teper.
2020. jún. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!