Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok bízni a páromban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok bízni a páromban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Semmi okot nem adott rá, nem csalt meg, foglalkozik velem, együtt élünk, tervezzük a jövőt de valamiért nem tudok megnyugodni. Főként az zavar, hogy az előző barátnői mind barna hajú, barna szemű 180 magas lányok voltak. Tudom nevetséges, hogy ezen idegeskedem de aggasztó, hogy én nem így nézek ki (szőke kékszemű, nem túl magas) és néha látom, hogy megnézi az exeihez hasonló nőket. Ilyenkor legszívesebben elhagynám és egyedül élném le az életem. Biztos gond van az önbizalmammal is. Volt már valaki hasonló helyzetben?

2020. jún. 18. 10:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
40%

Az a te bajod, hogy nem vagy sikeres semmi másban, csak a párkapcsolatodban. Ezért érzed magad (jogosan) rossznak, és ezért fektetsz nagyobb hangsúlyt a kapcsolatodra.

A jogos szó miatt ne lehet pontozni, biztos a felszínes buksi simogatásotok fogja a megoldást nyújtani, vagy a pszichológus és a gyógyszerei.

2020. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem lennék a gyereked. Anyámtól mindig ugyanezt kaptam, ő aztán soha nem simogatta meg a buksimat, amikor bajban voltam, pedig sokszor vágytam rá. Sikeres lettem, jó állásom van, mindenem megvan, és mégis előfordul, hogy boldogtalan vagyok és úgy érzem, ez kevés és nem érek semmit. Amint mondtam, tényleg szakemberhez fogok fordulni ezzel, tudom hogy a GYIK nem oldja meg a dolgot.
2020. jún. 18. 16:41
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb embernek nem egy fajta típusú pasi/nő jön be. Nem jött volna össze veled ha nem tetszenél neki. Egy szoke haju alacsony lanyt sem nezett még meg? Nagyon tultolod a semmit most. Jo tanacs ne hagyd a sajat hulyeseged miatt egy ilyen jol mukodo kapcsolatot elveszni. Utolsó alacsony onbecsules miatt ban ez, na meg az onbizalom hianya. Sajnalom hogy ezt nagy valószínűséggel az anyukad miatt van es ennyire kihatassal van még mindig rad. De sose keso változtatni.
2020. jún. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!