Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez milyen hiányosság lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen hiányosság lehet a páromban?

Figyelt kérdés

Folyton " ki kell igazítanom" a lépéseit tetteit. De nem értem őt ezzel kspcsolatban.


Példa:


Szüleim házára vigyáztunk a hétvégén. De mi 5 km re lakunk tőlük amúgy. Barátnőm szülei jöttek hogy Elmennek vásárolni. Erre barátnőm azt mondta nekem hogy reggel haza kell mennünk mert anyuék oda jönnek ahol mi lakunk. Erre kérdeztem tőle hogy miért nem mondtad hogy ide jöjjenek mert mi itt vagyunk most minek menjünk mi külön ami lakásunkba haza csak azért hogy anyudék oda jöjjenek??


Szerintem tök logikus hogy ezt úgy kellett volna lebeszélnie a szüleivel hogy gyertek ide apósék házához mert itt leszünk és innen indulunk.


Még millió ilyen kis hülye apró megoldásai vannak amik tök logikátlanok...mint egy ovis kisgyereknek


2019. dec. 8. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Èn csak azt nem èrtem mi a búbánatnak kell egy házra vigyázni? 😁 Fèlnek, hogy megszökik? De most viccek kívül. Ès akkor ti odamentek vigyázni, akkor a tiètekre még nem vigyáz senki? 🤣 Szal èrted. Tök logikátlan. Elvan egy hètvègèt az a ház "egyedül" is, ha van állat, megetitek azt csókolom.
2019. dec. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Látom érted a lényeget.
2019. dec. 8. 09:30
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Igen. Mert ez a lènyeg. Nem a barátnődet kell terelgetni, hanem a szüleidet, hogy ne kèrjenek már titeket meg ostobaságokra.

Ami még a barátnőd illeti, gondolom be is akarta hívni őket, ès akkor már nem a szüleid házába.

De mondom, már ott ház a sztori, hogy vigyázni kell a házra.

2019. dec. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Alacsony az intelligenciája, alacsonyak a logikai képességei. Ez már ilyen marad. Megszoksz, vagy megszöksz
2019. dec. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Rossz a problema megoldo es szervezo kepessege.
2019. dec. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülye vagy...
2019. dec. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
De amúgy igaza van az elsőnek...
2019. dec. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Már vártam az újabb oltsuk a barátnőmet cimű kèrdèsed. Èrtem èn, hogy itt most megint a barátnődet kellene ócsárolni,

De azt gondolom hogy a szülei eleve nem akarnak a te szüleid házának közelèbe se menni azok után amiket a barátnőd mesèlhet nekik rólatok. Logikátlannak tűnhet, de inkább csak az van, hogy te nem látsz a dolgok mögè.

Ès továbbra is fenntartom a vèlemènyem, hogy már az baromság, hogy nektek ott kell dekkolni, meg aludni az ő házukban vigyázás címszóval. Eleve alig van szabadnapotok, szabadidőtök, aztán qrjátok el ilyen haszontalanságra. Az nem baj. De az, hogy 5km-t meg kell tenni kocsival, ami kb semmi, hogy a szüleit felvegyètek, már hiú de durva, ès megèrte, hogy ezèrt újabb kèrdèst ide hányjál.

2019. dec. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ti vigyáztok a szülők házára addig a ti házatokra ki vigyázz? 🙄🤔😀
2019. dec. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jajaja, már hiányoltalak én is.

Most jobb, hogy megint itt szidod szegény nőt?

2019. dec. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!