Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele lehet tanulni felnőttként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet tanulni felnőttként a ház körüli dolgokban?Lehet fejleszteni valakinek a gyakorlati érzékét?27/N

Figyelt kérdés
Leszögezném, friss kapcsolatról van szó a párom felnőtt, 30 éves férfi.Rengeteg pozitív jó tulajdonsággal rendelkezik.Művelt jól kijövünk egy dolog zavar, ami remélem fejleszthető.Nagyon nem gyakorlatias, takarításban ház körüli dolgokban elég béna.Sokszor suta kiönt dolgokat vagy nagyon nem úgy csinálja, ahogy kellene.Én ebben az ellentéte vagypk.Pörgök takarítok, mosok , főzök megcsinálok 10dolgot mire ő 3-at.Mesélte, hogy gyerekként kb. semmit nem csinált el volt kapatva csak tanulnia kellett.Az élete rendezett, tehát próbál segíteni.Viszont sok türelem kell hozzá.Tudom én sem vagyok tökéletes de szeretném egy kicsit megtanítani, hogy talpraesett legyen.A szándék megvan tehát próbál segíteni.

2020. jún. 19. 13:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Eddig hogy oldotta meg a mosást, főzést, takarítást?
2020. jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
8%
Ki ne találd már hogy ebből valaha férfi lesz...
2020. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Sajnos én az ellenkezőjét tudom mondani. A párom szintén művelt,okos,a munkájában kiváló. Viszont igen..pont olyan mint a párod. Mondom Neki,mutatom,csinálja. Ha nem mondom nem csinálja. Én,ahogy Te is,pörgök,mindig tudom milyen feladataink vannak, Ő kevésbé. Átbeszéltük többször,és még azt se mondanám,hogy lusta. Egyszerűen a mindennapi életben nem talpresett.
2020. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Eddig is rendben tartotta a lakást tehát,nem úszik csak ezek a napi teendőkben béna.Nem tudok jobb szót rá találni.
2020. jún. 19. 19:56
 15/17 anonim ***** válasza:
13-as vagyok. Mi,a párommal külön élünk,de sokat időt töltünk együtt. Az Ő lakása is rendben van,bár azért lenne teendő. Tisztaság van,de pl festést nem tervez,a lakáson nem újít,nem vesz semmit.Próbáld türelmesen rávezetni,hátha....
2020. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm még probálkozom:)
2020. jún. 19. 21:24
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem menekűlj!
2020. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!