Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jelezni próbál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelezni próbál? F. O. N. T. O. S!

Figyelt kérdés

Van egy fiú,és néha ugyérzem akar tőlem valamit,máskor meg nem.

Pl.:elhív strandolni,ott meg a vízben az ölébe vesz.vagy egyik este üdtőztünk és mikor búcsuzott el megsimogatta az arcomat s és akkor köszőnt,hogy Szia xy.és még egy példa.msn en kérdeztem tőle,hogy mér szivat mindig és erre azvolt a válasza,hogy te is tudodo,hogy csak viccelek,s külömben meg csak próbáltam köözelebb menni hozzád,csak te nem érted se a viccet se mást...ezek annyira egyértelmű jelek s mégse jöttünk még össze..[szivat az azt jelenti,hogy vannak ilyen beszólásai,hogy ki? s akkor válaszolok s ráávágja,hogy kérdezett. s ilyenek.ő 18 fiú én 15 lány.]


2010. aug. 1. 12:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért nem jöttetek még össze, mert Te nem akarod (legalábbis a leírásod sehol nem sejteti az ellenkezőjét). Meglepő, ugye?
2010. aug. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem tetszel neki, csak azt várja, hogy Te is kezdeményezz! Hívd el most valahova Te ;) Sok sikert!

2010. aug. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De.tetszik nekem.fülig szerelmes vagyok belé...és szerintem utaltam is már rá,de ezek szerint ő nem vette észre...
2010. aug. 1. 12:40
 4/23 anonim válasza:
Hivd el te is valahova es akkor vard meg hogy lep e ha nem akkor lepjel te sok sikert ;)
2010. aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Jo arc lehet a forma =DD

Biztos O is ossze akar veled jönni =)

2010. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
52%
Szerintem a legjobb ha visszaulsz az msn ele, es hagyud a temat meg kb 10 evig. (mar megint bunko vagyok, a fenebe! :D De hogy mindig igazam van!)
2010. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
kérdezd meg konkrétan h akar-e tőled valamit? Ha azt mondja nem, akkor felejtsd el, mert akkor csak azért "szívat", mert tetszik neki, h Te vevő vagy rá.. ha szintén elkomolytalankodja = szintén csak szórakozik..
2010. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
nem tudom
2010. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Biztos én is kapott pár lepontozást, de egyetértek "ma 12:48"-al. Magad írtad, hogy milyen egyértelműek a jelzései. Akkor miért tetted fel a kérdést? És hogy akarod, hogy összejöjjetek, ha te nem viszonzod neki?
2010. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a hangulatától függ, hogy mit is tegyen igazán. Amikor jó kedve van, akkor simogatja az arcod, amikor meg rossz kedve van, akkor meg írja msn-en, hogy szívat.
2010. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!