Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jelezni próbál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelezni próbál? F. O. N. T. O. S!

Figyelt kérdés

Van egy fiú,és néha ugyérzem akar tőlem valamit,máskor meg nem.

Pl.:elhív strandolni,ott meg a vízben az ölébe vesz.vagy egyik este üdtőztünk és mikor búcsuzott el megsimogatta az arcomat s és akkor köszőnt,hogy Szia xy.és még egy példa.msn en kérdeztem tőle,hogy mér szivat mindig és erre azvolt a válasza,hogy te is tudodo,hogy csak viccelek,s külömben meg csak próbáltam köözelebb menni hozzád,csak te nem érted se a viccet se mást...ezek annyira egyértelmű jelek s mégse jöttünk még össze..[szivat az azt jelenti,hogy vannak ilyen beszólásai,hogy ki? s akkor válaszolok s ráávágja,hogy kérdezett. s ilyenek.ő 18 fiú én 15 lány.]


2010. aug. 1. 12:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Utaltál rá. Tudod a nőknél ez jelentheti azt is, hogy egy pillantással utaltál rá. Nem mindig értjük meg az "utalásokat" próbálkozz kicsit érhetőbben jelezni neki.
2010. aug. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Utoloso elottinek:nem irta msnen,hogy szivat hanem amikor egyyütt vagyunk vannak ilyen hülye beszólásai.akkor majd megpróbálok egyértelműbb jelzéseket adni én is...csak most sajnos a Tengeren van...
2010. aug. 2. 13:48
 13/23 anonim válasza:
Sztem csak szeretne veled lefeküdni! A pasik 90%-a ha szeretne valakivel járni, és látja, hogy a csaj oda van érte, akkor veszi a bátorságot, és megkérdezi. Én is áltattam magam majdnem 2 éven át, de rá kellett jönnöm, hogy a pasik szinte mind egy formák. Persze vannak kivételek... Egyet tudok ajánlani, hogy vedd kezedbe az irányítást és kérdezd meg! Nekem nem volt annyi merszem! (vagyis volt, de az én sztorim nagyon bonyolult:S)
2010. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Azért arra vigyáz, hogy amikor a vízben az ölébe vesz be ne csússzon a lompos....
2010. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
igen sztem akar valamit töled, csak lehet h még nem bisztos az érzelmeiben igy probál rajtad kiigazodni és a cselekedeteiden amikor hozzád ér..stb...hivd el te és akkor kérdez rá..
2010. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
jelenlegi barátnőm nekem is ontotta anno a jeleket,csak én mindet félreértelmeztem :D 3 hnap volt mire komolyabb lett köztünk,szal egyértelmü jeleket adj neki,v a legjobb az lenne ha elbeszélgetnél vele
2010. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Egyet értek.
2010. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

12:46-os ne félj nem csúszik be.:))..de az a baj nekem sincs bátorságom rákérdezni,hogy kkor most mivan?mit akar?

Nem akarok nyomulós lenni ,hogy majd azt hidje bármit megtehet velem amit akar,mert szeretem.szémomra a kezdeményezés olyan megalázóó:Dde már télleg kikkellene derítsem mit akar.bele őrülök a tudatlanságba..:(

2010. aug. 3. 15:15
 19/23 A kérdező kommentje:
Azon kivül,hogy elmondom neki,hogy többet szeretnék mit tehetek?merrt nem akarom én ketdeményezni a dolgokat.
2010. aug. 3. 16:07
 20/23 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki h többet szeretnél,lehet h már nem csak barátként tekintesz rá,de...NE...MOSBYZZ :D
2010. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!