Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudjuk felhívni a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudjuk felhívni a másik fél figyelmét arra, hogy most igenis beszélnünk kell?

Figyelt kérdés

Tehát. Holnap szembe kell nézzek egy félelmemmel. Már már fóbiàmmal.

A páromnak folyamatosan írogattam ma este, többször invitáltam beszélgetésre, dobtam fel témàkat, hogy oldjam a hangulatom.

A párom viszont erre nem hajlandó. Gyakorlatilag már már leráz, tőmondatokban válaszol, vagy épp látja de nem válaszol, mert inkább ps4-ezni akar.


Nem ez az első ilyen szituáció. Sokszor volt már az elmúlt évben ilyen, amikor tényleg szükségem lett volna arra, hogy beszéljünk és ő nem nyitott erre.

Miként érjem el, hogy ilyenkor tényleg ne hanyagoljon?


2020. jún. 22. 22:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
38%

10!


Én is megkapom a páromtól, hogy velem semmiről nem lehet velem beszélni.

A valóság pedig az, hogy ezek a beszélgetések kizárólag rólam szólnának. Hogy a barátnőm miért nem képes megtenni dolgokat évek óta, azt nem lehet szóba hozni. Vagy elmondja, hogy már megmondta. Csak az a gond, hogy azt a válszt sosem tudtam elfogadni. És nem is a magyarázkodás érdekel, hanem változást szeretnék.

A másik kedvencem, amikor olyan dolgot mond el sokadszorra, amin én nem tudok változtatni. El is mondja, hogy nem vár ebben megoldást tőlem. Na, akkor viszont ne férfinek mondja, mert a férfi meg akarja oldani a problémát. Azért nem panaszkodjon, hogy rám tegye a bajait.

2020. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!