Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 hónap Erasmus ösztöndíj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónap Erasmus ösztöndíj külföldön. Kibírja a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeptemberben megyek ki külföldre, Erasmus-szal 5 hónapra. Ahelyett hogy várnám az utat előre rettegek, hogy mi lesz így a kapcsolatommal. A barátom szerint nem fog működni a távkapcsolat. Nem akarom visszamondani az ösztöndíjat, mert ha most nem megyek tudom, hogy később már nem fog összejönni. Viszont abba se tudok belegondolni, hogy milyen lesz itthagyni a barátom. Azon is gondolkodtunk, hogy előtte már szakítani kellene, hogy ne legyen annyira fájdalmas az egész. Viszont ismerem magunkat és biztos vagyok benne, hogy amíg itthon vagyok nem fogunk szakítani.

2020. jún. 23. 16:27
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
27%
A pasik nem bírják ki 5 hónapig szex nélkül, ne is remenykedj. Mind a farkával gondolkozik. Egy egyetem, továbbtanulás és a jövőd mindenképp fontosabb kell legyen,hidd el. Egy sokat megélt nő mondja ezt.
2020. aug. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az lehet hogy sokat megéltél, de hogy a felét sem fogtad fel az is tuti.

Hogy lehet már ilyet kijelenteni, hogy egy férfi nem képes 5 hónapig kibírni szex nélkül, pláne hogy párja van...?:D Szexista, dehonesztáló szarság.

2020. aug. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
3%
Előző, fogadjunk hogy nő vagy. Azért nem bírják, mert más a biológiájuk, mint a nőknek, és nekik ez kényszer, hogy mindig legyen hova bedugni. Ez nem szexista duma, hanem a valóság, csak sokan még a rózsaszín álomvilágban élnek, és hinni akarnak a romantikus filmek meg társadalmi berögzült elvárások hazugságainak. De ha nem hiszed, majd megtapasztalod :)
2020. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem talált barátom. Férfi vagyok...
2020. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

*-barátom


Ja bocs. El is felejtettem már, hogy nő vagy.

2020. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Kérdező: Nettó baromság, hogy nem bírja ki a kapcsolat az öt hónapot. Női barátom egy norvég fiúval több évig volt távkapcsolatban, amíg ki tudott hozzá menni. A mai napig egy pár. Nyilván a srácból beszélhet a nekikeseredés az egymás nélkül töltött idő miatt - ha elviselni el is tudnám, de szerintem én sem örülnék neki. De nem értek vele egyet, hogy biztosan belebukik a kapcsolat.


Annyi, hogy ismertem expárt futólag, ahol a srác "csak öt hónapra ment ki", amiből lett végül egy-másfél év. Ezalatt a lány hazavárta a srácot, aztán végül lelépett... A magad részéről érdemes ebbe is belegondolni, ha mész. Beszéljétek meg alaposan! Most még mindkettőtöknek új helyzet ez. Hagyjatok időt egymásnak adaptálódni! A többi rajtatok áll. Én nem adnék fel ilyen könnyen egy kapcsolatot.

2020. aug. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 FoxtrotLidérc ***** válasza:
31-es: EGYES férfiak tényleg nem. Ahogy EGYES nők sem. De távolról SEM MINDENKI.
2020. aug. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem egy évben kb 2,5 hónapot kiküldetésben van, kb havi etapokkal és 5 éve csináljuk így, nekem jó is az az 1-1,5 hónap, kicsit nyitok más felé (nem pasizás, hanem barátok, jövés-menés, művésztelepek, kikapcsolódás) és felfrissül a kapcsolatunk. Az 5 hónapban is benne lennék. Ha viszont ő úgy gondolja, hogy nem fog működni akkor érdemes lenne őt kicsit egyedül hagyni, hogy számítasz-e neki annyit, hogy megvár.

Aztán ki tudja mi vár téged kinn ;)


40N

2020. aug. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Ha a kapcsolat elég erős, ki fogja bírni ezt az 5 hónapot, nem olyan hosszú idő az. Bár a barátod hozzáállása kicsit fura.
2020. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Ez egy pudingkapcsolat.5hónapot se vagytok képesek kibírni, csúcsinternet,videobeszélgetés,stb mellett sem,akkor hagyjátok a fenébe az egészet.
2020. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!