Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 hónap Erasmus ösztöndíj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónap Erasmus ösztöndíj külföldön. Kibírja a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeptemberben megyek ki külföldre, Erasmus-szal 5 hónapra. Ahelyett hogy várnám az utat előre rettegek, hogy mi lesz így a kapcsolatommal. A barátom szerint nem fog működni a távkapcsolat. Nem akarom visszamondani az ösztöndíjat, mert ha most nem megyek tudom, hogy később már nem fog összejönni. Viszont abba se tudok belegondolni, hogy milyen lesz itthagyni a barátom. Azon is gondolkodtunk, hogy előtte már szakítani kellene, hogy ne legyen annyira fájdalmas az egész. Viszont ismerem magunkat és biztos vagyok benne, hogy amíg itthon vagyok nem fogunk szakítani.

2020. jún. 23. 16:27
1 2 3 4 5
 11/41 dizelesgozgep ***** válasza:
73%

A távkapcsolat szerintem sem működik. De 5 hónapot tényleg ki lehet bírni mert tudod hogy csak 5 hónap. persze ha valaki atom féltékeny és nincs bizalom akkor kuka.

Ellenben amikor valaki külföldön dolgozik folyamatosan, az már nagyon sok kapcsolatot, házasságot tett tönkre. Így érthető hogy ő ezért nem ment ki, de azt nem fair ehhez az egyszeri alkalomhoz hasonlítani.

Mindenesetre megelőző csapásként szakítani jó nagy hülyeség lenne. Rá is nyomná a bélyegét az útra.

Az viszont igaz hogy nem lenne bölcs dolog emiatt kihagyni egy ilyen lehetőséget.

2020. jún. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
82%

Èn a helyedben kimenék... Az embernek egyszer adòdik ilyen lehetösége ne szalaszd el... Épits egy szép jövőt magadnak azt nem veheti el töled senki...


Ha nem birja ki a kapcsolatotok akkor nem ö az igazi... Akkor hadd menjen... Ha ithon maradsz miatta lehet akkor is vége lesz... És te elhalasztasz egy jò lehetöséget...


Fiatalok vagytok még az eszedre hallgas ne a szivedre :)

2020. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
89%

Én voltam kint Hollandiában Erasmuson egy félévet (ami lényegében 5 hónap, szeptemberben mentem, januárban jöttem.)

Mi akkor jártunk együtt 1,5 éve, amikor kimentem. A kapcsolatunk kibírta, barátom háromszor kijött hozzám pár napra. Nagyon jó volt így, aztán hazajöttem, és folytattuk tovább itthon, azóta is együtt vagyunk:)

2020. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Bár így lenne nálunk is..

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2020. jún. 24. 20:18
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem a barátom fog kimenni most szeptemberben,ha nem szól közbe egy második korona vírus hullám. Eleinte aggódtam,mert mi csak február óta vagyunk együtt,de azóta sokat változott a véleményem,már vettem is neki egy nyelvkonyvet illetve megbeszéltük,hogy ez idő alatt hogyan és hányszor fogunk tudni találkozni. Igazából kicsit várom is abból a szempontból,hogy így én is elmehetek majd egy olyan országba,ahol meg sosem jártam és persze jó próba is lesz ez a kapcsolatunknak :)

Azért nem izgulok már ezen,mert ha stabil a kapcsolat és tényleg annyira szeretjük egymást,mint ahogy gondoljuk,akkor nem ezen fog múlni a dolog! :)

21N

2020. jún. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Pont ilen diakoknak adok berbe Budapesten!!

Sokszor van,h otthon ul az illeto,mig a masik 3 lakotars bulizik,mert baratnoje van otthon kulfoldon. Altalaban becsuletesen betartjak. Emiatt ne aggodj!!

2020. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
M E N J !
2020. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
28%
kevés kapcsolat birja ki,de nagyon kevés birja ki.
2020. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
62%
Visszanezve szerintem arra fogsz rajonni, hogy erre a kapcsolatra egy évet is felesleges volt elpazarolni.
2020. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
5 hónap nem sok idő, ha ezt nem bírja ki a kapcsolatotok, akkor amúgy sem lenne hosszútávú... Inkább támogasson a párod, mivel ez egy nagy lehetőség neked.
2020. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!