Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 hónap Erasmus ösztöndíj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónap Erasmus ösztöndíj külföldön. Kibírja a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeptemberben megyek ki külföldre, Erasmus-szal 5 hónapra. Ahelyett hogy várnám az utat előre rettegek, hogy mi lesz így a kapcsolatommal. A barátom szerint nem fog működni a távkapcsolat. Nem akarom visszamondani az ösztöndíjat, mert ha most nem megyek tudom, hogy később már nem fog összejönni. Viszont abba se tudok belegondolni, hogy milyen lesz itthagyni a barátom. Azon is gondolkodtunk, hogy előtte már szakítani kellene, hogy ne legyen annyira fájdalmas az egész. Viszont ismerem magunkat és biztos vagyok benne, hogy amíg itthon vagyok nem fogunk szakítani.

2020. jún. 23. 16:27
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőmnek az exe ultimátumot adott neki: vagy ő, vagy az Erasmus. Európai országba ment, átszállásos járat nélkül. A pasija hisztizett, mert csak. Az ilyet dobni kell, mert dominancia-harcot csinál mindenből.
2020. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
85%

20 évesen még én is úgy voltam az ilyesmivel, hogy jaj, nem bírjuk ki, megcsal blabla. Hidd el, ha szeretitek egymást és komolyan gondoljátok, 5 hónap semmi nem lesz az 50 évhez képest :)

Most már így állok hozzá, 28 évesen úgy érzem benőtt a fejem lágya.

2020. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
69%

"A barátom szerint nem fog működni a távkapcsolat."


Mar megvan az utodod.

2020. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
65%
Sokan könnyen dobàlóznak hogy jajj mi az az 5 hónap... Hàt én jelenleg 6.hónapja vagyok 1 órànyi repülő útra a pàromtól, baromira nem egyszerű. Nem vagyunk màr tinik, én 28nő, ő 36 férfi
2020. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Utolsó, mégis mi a különbség egy órányi busz és egy órányi repülőút között (oké, 2 órával előtte ott kell lenni, meg eljutni a reptérre, meg a szállásra)?
2020. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
33%
A jó bőr nőket megdöntik kinn kapcsolat ide kapcsolat oda. Erről már volt több kérdés de az itthon maradt fiú szempontjából. Olyan szinten megy a megcsalás hogy a csajoknak egyvalamitől nem kell félniük :a zsarolhatóságtól, mivel a szintén kapcsolatban lévő barinőket szintén lefektetik így inkább mindenki kussol otthon később. Nem értem hogy magadban miért bízol annyira
2020. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
25...pl a jegy àra elégé különbözik...
2020. júl. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
76%
5 hónap lóphasz. 2x kimegy hozzád a 2. és a 4. hónap végén, addig meg csináljátok a dolgotokat.
2020. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
És rendes egyetemisták, akik távkapcsolatban élnek? És mondjuk csak kéthetente tudnak találkozni 1-2 nap erejéig (jobb esetben saját szobában, rosszabbik esetben egy kollégiumban tanyáznak)? Azok szerinted hogy bírják ki? És nem fél évig látják egymást alig, hanem 3-4 évekig. Vagy a kamionosok és a nőik?
2020. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
#27 számszerűleg?
2020. aug. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!