Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellene?

Figyelt kérdés

Párommal távkapcsolatban élünk, kéthetente találkozunk, egyszer én megyek hozzá, egyszer ő jön hozzám egy vagy két éjszakára.



Most a párom lenne a soros az utazásban.

Pénteken, ma jött volna, vasárnap megy. Csakhát egy barátjának születésnapi bulija lesz ma még, ezért holnap jön csak.

Nekem ugyancsak jövő héten van a születésnapom. Szóval simán indokolhattam volna, de egyszerűen nem akarom kikényszeríteni, hogy most mindenképp velem kelljen lennie ha amúgy nem akar.



Úgy érzem, hogy a barátok jobban előtérben vannak, mint én, mint a párja.

Ha nem találkozunk a barátaival van hétvégén, a péntek szinte fixen haveros nap, de ami jobban zavar, hogy hétköznap is előfordul ugyanúgy.

Szerintem a héten egy este ha van, amikor tartalmasan beszélgetünk.


Alig találkozunk és még ebből is elcsíp, de közben mondja, hogy sajnálja, meg nagyon nehéz volt döntenie. Hát nekem nem lenne nehéz választanom.

Inkább szívesebben megy füvezni, meg alkoholizálni velük, ez nem esik jól, főleg, hogy máskor is tudják ezt csinálni.



Ha ennyire különbözik az elképzelésünk a kapcsolatról, szerintetek érdemes kínlódnom?


Megint kiborult a pohár nálam, de tényleg, annyira rosszul tud ez esni nekem.

Ha már meghallom tőle, hogy haverok, egyből elkap a rossz érzés, hogy na megint ez lesz. Megint felejtsem el egy időre, megint tegyem félre magam.


Én úgy képzelek el egy kapcsolatot valakivel, hogy a választottam egyúttal a legjobb barátom is, akivel ha tehetem minél többet együtt vagyok, mert szeretek vele lenni, mert így lehet melegen tartani valamit.

Nem azt mondom, hogy ez a norma, mi egyszerűen mások vagyunk.

De nekem ebből már elegem van.



Nagyon felfújom szerintetek?

Mi a véleményetek?


2020. jún. 26. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
én nem szakítanék vele emiatt, beszéld meg vele ami bánt, de a barátok is nyilván fontosak az életében, szülinapja pedig egyszer egy évben van valakinek, érthető, hogy nem akarja kihagyni.
2020. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Igen.
2020. jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Hellmano ***** válasza:
100%
Ez nem is kapcsolat, gyakorlatilag találkoztok dugtok egyet (gondolom ő erre használ csak főleg) Közben élvezi, hogy nem kell mindennap veled lennie, de van fixen egy lyuk, amit megtömhet. Nagyon ne éld bele magad ebbe a kapcsolatban szerintem, ha neked is jól esik, hogy dugtok egyet, akkor csináld, amíg élvezed, de komolyat ne igen várj ettől a kapcsolattól.
2020. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nekem ugyancsak jövő héten van, két nappal később.


Itt most nem ez a hétvége a szakító ok, hanem általánosságban az, hogy keveset kapok belőle úgy érzem, több együtt töltött időre vágynék, törődésre, hogy érezzem, hogy számítok valakinek.

Ki tölthetné be ezt a helyet, ha nem a párom?


Nem mintha az lenne a célom, hogy szakítsak, de már nem látok megoldást.

2020. jún. 26. 15:15
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Füvezik és alkoholizál? Engem a többi már nem is érdekel, innentől alkalmatlan komoly kapcsolatra.
2020. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

"kéthetente találkozunk, egyszer én megyek hozzá, egyszer ő jön hozzám egy vagy két éjszakára"

Ez rövid távon még átvészelhető, de ha ennyi az egész kapcsolat, akkor kuka.

2020. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Másfél éve vagyunk együtt, de belátható időn belül én majd költöznék hozzá.
2020. jún. 26. 15:23
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak hiteget a koltozessel? Mindenki arra szan idot amire/akire akar, ha annyira akarta volna te is mentel volna haverja szulinapjara es akkor nem lett volna ebből gond.
2020. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tényleg messze lakunk, busszal 3 óra minimum, nem lett volna megoldható, de nem is ismerem őket.
2020. jún. 26. 15:33
 10/15 anonim ***** válasza:

Mi is mostanában,mióta elköltöztem ,csak hétvégén találkozunk.

Most múlt héten mondta hogy szombaton nem lesz jó mert megy szülinapi buliba .

Ettől függetlenül pénteken és vasárnap velem volt,sőt hétfőre is szabit vett ki,úgyhogy szerintem nem olyan nagy gond ez.

Engem is zavarna ha emiatt egész hétvégén külön lennénk,de mindenkinek szüksége van barátokra ,arra hogy eljárjon.

Egy jó 2 hónapja még én sem így láttam,de beszélj vele,ne ide írd hanem neki mond hogy ez rosszul esett.

A kommunikáció a legfontosabb,különben utána csak robbanni fogsz

2020. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!