Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellene?

Figyelt kérdés

Párommal távkapcsolatban élünk, kéthetente találkozunk, egyszer én megyek hozzá, egyszer ő jön hozzám egy vagy két éjszakára.



Most a párom lenne a soros az utazásban.

Pénteken, ma jött volna, vasárnap megy. Csakhát egy barátjának születésnapi bulija lesz ma még, ezért holnap jön csak.

Nekem ugyancsak jövő héten van a születésnapom. Szóval simán indokolhattam volna, de egyszerűen nem akarom kikényszeríteni, hogy most mindenképp velem kelljen lennie ha amúgy nem akar.



Úgy érzem, hogy a barátok jobban előtérben vannak, mint én, mint a párja.

Ha nem találkozunk a barátaival van hétvégén, a péntek szinte fixen haveros nap, de ami jobban zavar, hogy hétköznap is előfordul ugyanúgy.

Szerintem a héten egy este ha van, amikor tartalmasan beszélgetünk.


Alig találkozunk és még ebből is elcsíp, de közben mondja, hogy sajnálja, meg nagyon nehéz volt döntenie. Hát nekem nem lenne nehéz választanom.

Inkább szívesebben megy füvezni, meg alkoholizálni velük, ez nem esik jól, főleg, hogy máskor is tudják ezt csinálni.



Ha ennyire különbözik az elképzelésünk a kapcsolatról, szerintetek érdemes kínlódnom?


Megint kiborult a pohár nálam, de tényleg, annyira rosszul tud ez esni nekem.

Ha már meghallom tőle, hogy haverok, egyből elkap a rossz érzés, hogy na megint ez lesz. Megint felejtsem el egy időre, megint tegyem félre magam.


Én úgy képzelek el egy kapcsolatot valakivel, hogy a választottam egyúttal a legjobb barátom is, akivel ha tehetem minél többet együtt vagyok, mert szeretek vele lenni, mert így lehet melegen tartani valamit.

Nem azt mondom, hogy ez a norma, mi egyszerűen mások vagyunk.

De nekem ebből már elegem van.



Nagyon felfújom szerintetek?

Mi a véleményetek?


2020. jún. 26. 15:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Pont ezaz, hogy nem csak alkalomadtán fordul az ilyen elő.

Rendszeres. Mindennapos.

Miattam még nem utasított vissza barátot, mindig csak fordítva van ez.

2020. jún. 26. 15:51
 12/15 anonim ***** válasza:
47%

A te szülinapod jövő héten lesz, azt ne is keverd ide.

Amúgy nem ismered másfél év után a barátait? Érdekes. Én biztos bemutattalak volna már. Akár a bulin. Engem két párom is pl. szilveszteri bulin mutatott be a barátainak.

Anno mi is 3 óra utazásra laktunk egymástól, de minden hétvégén találkoztunk és nem volt kőbe vésve mikor ki megy a másikhoz... vagy éppenséggel azért találkoztok 2 hetente mert 2 hetente egy hétvége a haveroké? Akkor ahhoz is tarthatná magát, vagy akkor kompenzálhatna valahogy ha közbejön valami (szülinap).

Ne szakíts, de rengeteg dolgot meg kell beszélnetek...

2020. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy ez visszatérő probléma.


És párom ezt támadásnak érzi, ha felhozom, úgy fordítja le, hogy már megint szar nekem az egész, hisztériázok.

Értem én, hogy el van fáradva, mert összegyűltek neki kicsit a dolgok, de akkor is.


Elegem van, hogy én tolerálok mindent, ő ebből semmit nem vesz észre, mert neki ez megfelel.


Pedig annyi lenne, hogy több időt szán rám is, hogy ne elhidegülve érezzem magam. Kell a törődés, kell figyelni egymásra. Ha ez neki hiányozna én ugranék és minden tőlem telhetőt megtennék. Mert fontos, hogy jól érezze magát a kapcsolatunkban.


És mivel ez a probléma máskor is felmerült már, orvoslás akkor sem volt rá, csak max pillanatnyi, ugyanezt a reakciót kaptam. Így nehéz előhozakodnom vele.


Hiányzik ez az őszinteség.

Ez a kapcsolat ebben a formában nem képvisel túl sok értéket.

Pedig én lennék a legboldogabb, ha nem a szétváláson kéne gondolkoznom. Én sem a

Ugyanakkor nem kapom meg tőle azt, amit várnék.

2020. jún. 26. 19:28
 14/15 anonim ***** válasza:
szakitani,te nem vagy fontos neki,hiába erőlteted...
2020. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én is voltam tavkapcsolatban igaz,csak fel évig. A srác fokozatosan egyre többet volt abban az időben a barátaival,amikor nekünk lett volna időnk talalkozni,igaz,én ismerten a barátait,de folyamatosan mondta le a közös hetvegeket. Aztán kibújt a szög a zsákból és szakított arra hivatkozva,hogy nem szerelmes.

Szóval ha ez rendszeresen előfordul,és a második ilyen alkalom után nek beszeltetek meg és ő nem tett semmit annak érdekében,hogy tekintettel legyen rad és a kapcsolatotokra,én nem csesznek el meg egy csomó időt,amíg esetleg osszekoltoznetek,és aztán akkor is kimaradna minden éjszakára haverozni. Mert ez lenne,csak mondom.

22N

2020. jún. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!