Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az okos döntés ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az okos döntés ebben a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Barátnőmmel (18, én 22) 9 hónapja vagyunk együtt. Alapvetően jól megértjük egymást, nagyjából azonos a felfogásunk, de már nem érzem olyan igazinak. Elkezdett aggasztani a gyerekes(ebb) felfogása, az igénytelensége(nem törődik az egészségével, kissé túlsúlyos is), a túlzott ragaszkodása. Sokszor érzem azt, hogy jobb nélküle, már nem várom annyira a találkozókat, és emiatt alapjáraton bűntudatom is van. Nagyon bizonytalan vagyok a szakítást illetően, félek az egyedülléttől, hogy nem kellek majd másnak. Másrészt úgy érzem, ez jó irányba nem igazán fordulhat, és nem szeretnék önző se lenni, nem szeretném bántani a szakítással se őt sem engem, de úgy gondolom, a folytatás sem megoldás.


Legbelül érzem, hogy megválaszoltam a kérdést, de nagyon szívesen várnék véleményeket. Köszi.


2020. jún. 28. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad, hogy a kapcsolatban lenni sem az igazi, de egyedül lenni sem az igazi.

Választani kell a kétféle rossz érzés között.

2020. jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha en lehetnek ujra 22... szerinted tenyleg o lesz az utolso csajod?:)
2020. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg így érzel, ahogy most leírtad, akkor az az önzőség, ha nem szakítasz. Vele szemben is, hiába bántaná egy ideig a szakítás. Így egyikőtök sem tud olyan párt találni, aki mellett nem múlna el a kezdeti lángolás, márpedig ő is és te is megérdemelnétek valakit, akivel teljesen jól érzitek magatokat, és nem vagytok átverve (mert most te gyakorlatilag átvered őt).

Igen, egy szakítás fájdalmas, de még fiatalok vagytok, előttetek az élet, kár lenne egy olyan kapcsolatra pazarolni a legjobb éveiteket, amiben nem vagytok tökéletesen boldogok. Merthogy ne legyenek illúzióid, idővel a barátnődnek is feltűnne, hogy már nem lelkesedsz iránta annyira, akármilyen jól is megjátszod magad, és akkor már ő sem lesz olyan boldog.

2020. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Minel elobb szakitasz vele, annal hamarabb lephet tul o is. Te meg elhetsz.
2020. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!