Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért probléma a nőknek az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért probléma a nőknek az, hogy a férfiak nem hajtják le a WC ülőkét?

Figyelt kérdés

2020. jún. 29. 14:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
21%
Nekem nem baj sőt jobb ha nem hajtja le. Nekem sub pasim van és ha nem hajtja le akkor nem tudja lepisilni véletlenül az ülőkét. Mert ha lepisili az ülőkét akkor sub lévén le kell nyalatnom vele. 23L
2020. jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
23%

Gyűlölöm amikor lehajtják a fedelet. Hogy aztán fogjam neg, nyissam fel, azt, ami összeért eddig a retek hugygőzös ülőkével, ahova más a büdös combját rakta, amivel előtte csupaszon padon ült kint parkban rövid szoknyában.

Nem is értem. És még büszkék rá, mert azt hiszik hogy azt úgy illik. Hát nem! A fedél arra való, hogy azzal jelzik lecsukva, hogy a wc t előtted senki sem használta, ki van fertőtlenítve.

És az olyanoknál van a legretkesebb budi, akik lehajtják a fedelet. Megfigyeltem.

Nálunk soha nincs lehajtva, csak amikor kifertőtlenítem, kívül belül.

Nem csak kikefélem belőle a koszt, hanem hypós bő vízzel kimoppozom kívül belül, majd hagyom a behatóidőig rajta a fertőtlenítőt.

Ezek után meg lehet fogni a fedelet.

2020. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%

Azert idegesit, mert a ferfiak csak pisilesre hajtjak fel, csak abban az egy esetben szukseges, hogy fel legyen hajtva. Minden mas esetben (ha kakilnak, ha en pisilek vagy en vegzem a nagy dolgomat) akkor le kell hajtani.

Igy szamomra az a praktikus, hogy mindig le legyen hajtva, mert nagyobb a valoszinusege, hogy lehajtva kell hasznalni legkozelebb is.

+ tenyleg gusztustalan "elmeny", amikor este mesz ki pisilni felalomban, vagy csak siman sietsz, mert surgos es a hugyos/bacis wc peremre huppansz ra.

2020. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
46%
Szerintetek mi a francért gyártanának hozzá tetőt, ha nem lenne funkciója?
2020. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
7%

13.


Az utolsó mondat elég nagy baromság, ki "ugrik" rá a wc-re mindenféle körülnézés nélkül? Még éjjel sem, nemhogy nappal.

2020. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Mert az azt jelenti, hogy a fedelét se hajtja le...

(Plusz nem segít a mosdó tisztán tartásában, ha valaki állva pisil...)

2020. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
44%
Nő vagyok és a legkevésbé sem érdekelnek ilyen "óriási" problémák. Le tudom hajtani, ha épp fel van hajtva.
2020. jún. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
4 macskánk van, nálunk a wc mellett vannak az almok. Tetővel együtt lehajtjuk, nehogy bármi "baleset" történjen. Mondjuk a macskák előtt is lehajtottuk mindketten a tetejét is. Igen a férjem is, kérés nélkül.
2020. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
44%
Mennyi idiótát azon veszekednek, hogy le kell e hajtani a wc ülőkét vagy sem. 23F Méghogy a 16 éves fiúk itt az idióták. A felnőtt nők is azok.
2020. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar a wc uloke hajtogatas. En egyszer veletlenul folealltam egy wcnek (mar nagyon kellett pisilnem, kb utolso pillben ertem oda) es le volt hajtva a teteje en meg nem vettem eszre es rapisiltem, aztan meg felhajtottam es folyt szanaszet. Undorito volt, rostellem nagyon.
2020. jún. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!