Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom akar-e gyereket?

Figyelt kérdés

A párommal nagyon fiatalon ismerkedtünk meg. Még most is csak a huszonéveink közepén vagyunk, de azért néha eszembe jut a gyerek téma.

5 éven belül még nem szeretnék gyereket, de azt biztosan tudom, hogy szeretnék egyszer, akár többet is. A párom (férfi) mindig azt mondja hogy még nem akar, még gondolni sem akar rá, de egyszer lehet hogy akar majd. Régebben azt mondta nem gondolkodott még azon hány gyereket szeretne, de kettőre gondolt.

Szeretjük egymást és nincsenek is komolyabb problémáink, de azért örülnék neki, ha nem 8 év múlva derülne ki, hogy egyáltalán nem is akar. Hogyan kérdezzek erre rá, vagy mit tudnék tenni, hogy kiderüljön mit AKAR, nem pedig csak mond valamit azért, hogy megnyugtasson vagy halogassuk a témát.



2020. júl. 1. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Így. Nyíltan. Hogy nem baj hogy bem akar csak akkor ne vesztegessétek egymas idejét.
2020. júl. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

*5 éven belül még nem szeretnék gyereket, de azt biztosan tudom, hogy szeretnék egyszer, akár többet is. A párom (férfi) mindig azt mondja hogy még nem akar, még gondolni sem akar rá, de egyszer lehet hogy akar majd. Régebben azt mondta nem gondolkodott még azon hány gyereket szeretne, de kettőre gondolt.



Nem veszed észre? Tényleg nem?

2020. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tenyleg csak ugy lehet, ha egyenesen megkerdezed tole.

A valasz egyszeru, vagy hatarozott igennel valaszol, vagy hablatyol ossze vissza, ha ez lesz, ha anyagilag ugy allunk, ha minden jo, ha blablaballa.

Na ilyenkor fogod magad, megkoszonod az egyutt toltott idot, es lelepsz.

2020. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Ez a fazon tőled nem akar gyereket és idő kérdése-inkább kevesebb, mint több-de ennek a kapcsolatnak vége.
2020. júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó, azért pasik 24-26 évesen még tényleg elég gyakran valóban nem gondolkodnak azon, hogy gyerek meg házasság meg ilyenek. Nem feltétlenül jelenti, hogy tényleg sosem akar, de a reakciója azt mutatja, hogy most a jelenben biztosan úgy gondolja, hogy nem akar, jövőbe meg nem lát, szóval nem tudja, idővel hogyan fog változni a véleménye (változni fog-e). Erre persze nem alapoznék jövőt, szóval ha egyidősek vagytok, akkor nőként nálad már lassan mondhatni időszerű lesz a kérdés, rá meg nem várhatsz a végtelenségig, semmi garancia nincs rá, hogy valaha is egy véleményen lesztek. Így én egy jó alapos elbeszélgetést, amiben igenis direkt rákérdezel és direkt elmondod neki, hogy te hogy képzeled a jövőt (mondjuk 3 év múlva eljegyzés, utána esküvő, utána saját ingatlan, és majd 30 körül ráállni a gyerek-projektre), aztán ha neki bármi kifogása van vagy csak hebeg-habog, akkor azt mondani, hogy kösziszépen, ennek így mi értelme van, akkor inkább keresel valakit még a tervezett 5 évedben, amíg időd engedi, akivel valóban lehet tervezni és nem csak hümmög ha a jövőről van szó.
2020. júl. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nyilván ha most ismerkednék, akkor az elején tisztáznám. Egy ilyen többéves kapcsolatban meg kicsit nehezebb a helyzet, minthogy "nem tudsz válaszolni akkor elhagylak".

Még nagyon nem időszerű a kérdés, én még tanulok, egyetem mellett nem szeretnék babát.

Az érdekelne engem is inkább amiről az 5 írt, hogy a lányok gyakran egészen kicsi koruk óta tudják, hogy szeretnének gyereket egyszer. A pasiknál lehet, hogy ehhez "fel kell nőni" még gondolati szinten is? Szóval gondolhatja úgy, hogy majd amikor már reális a helyzet, minden stabil, anyagiak stb akkor kezd majd csak el gondolkodni?

2020. júl. 1. 18:16
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Ha akar, akkor mással.


8 év rengeteg idő.


Ne vallasd, nem lesz őszinte, mert akkor kereshetne uj ingyenpncit.

2020. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Derwer ***** válasza:
100%

Igen, jól látod, nekünk pasiknak ehhez fel kell nőni, meg kell érni, alapból nem vágyunk rá. Később se mindenki. (én momentán akartam és jó is, hogy lett)


Jókat írták a többiek, szerintem is:

1: ha nem kapsz egy határozott igen választ, az nemet jelent.

2: ugyanakkor ha 25eves ő is, akkor ez még lehet normális is.

3: egy hasonló, reális tervet érdemes vele megbeszélni, higy kB mikor venneeel a választottját feleségül, mikor tartja idő szerűnek a gyerek dolgot.

2020. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, mindenképp fogok vele beszélni. 10 év múlva meg majd megírom lett-e gyerek :D
2020. júl. 1. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!