Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok ezt csinálja?

Figyelt kérdés

Már volt kérdésem hetekkel ezelőtt, de most a feldolgozásban kérek segítséget.

Nem tudom mit gondoljak?


Egyszerűen nem tudom elengedni a témát, hogy a férjem más nők után nézett...mert minek, ha nem érdekli más?


Erre annyit mond, hogy csak. Meg hogy bocsánat. De indokot nem mond, hogy minek? Csak azt, hogy indok nincs.


Azt mondja fizikailag nem csalt meg. Ennyi. Az egyik a kolléganője, akit reggel 7-től nézegetett.

Azt mondja ez nem baj..magyarul örüljek, hogy ő nem olyan, hogy megcsaljon.


Csak azért foglalkozom vele, mert nincs fent a facen, mégis ott nézegette a kolléganőjét.

Megkereste és megnézte a lapját.


Szerinte ezzel semmi gond,normális dolog.


Szerintem meg nem normális, hogy senki másét nem nézegette, csak ezt a 19 éves lányt.


Az a véleményem akart valamit tőle, vagy nagyon bejött neki.


Tagad.


Nekem azért fáj ennyire, mert terhes voltam és mikor kiderült 5 hetes volt a babánk. Teljesen váratlanul ért, hogy sorozatosan ott a csaj neve az előzményekben.


És ez állítólag semmi... Igen, ha belegondolok semmi, de ha tovább gondolom oda lyukadok ki, hogy azért nézte, mert reggel ő az első gondolata,akkor pedig nem közömbös...


Párom 40 lesz.



Szerintetek?



2020. júl. 1. 22:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Most akar szexelni, hogy ez történt.


Szexeltem is, de nem tudok nem gondolni erre, mert megválaszolatlan minden. Az is hogy hol volt.. Miért nem kapcsolta be magát, minden.



Tény sose fogom megtudni tőle.


De minden nap azt mondja, hogy túlreagálom. Pedig nem,de természetesen bánt nagyon.


Leginkább azért, mert nem is én bántam vele rosszul, hanem ő velem. Úgy beszélt, mint a szarral azokban az időkben. Most már értem.. Csak rossz.

2020. júl. 2. 06:34
 12/15 anonim ***** válasza:
Elolvastam. Erre irtam: "Bár most egyre többször akarna, de most összezavarodtam."
2020. júl. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szexeljen nyugodtan, ha hiányzik még az életéből valami, csak akkor váljon el és ne csináljon gyerekeket, mert semmi értelmét nem látom így... Erre is azt mondja, hogy szeret, meg ő nem olyan hogy megcsalna,meg ő nem is akart semmit, csak megnézte és ennyi.


De ha nincs facebookom,meg a lány se tetszik, akkor reggel 7:45-kor hogy jut eszembe ott keresni a kolleganőm?


Erre az a válasz : csak egyszer megnéztem,nem érdekel, nem is szép, ennyi.

2020. júl. 2. 07:52
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Á, még mindig őrlődsz! Az előző kérdésednél is ott voltam.

Akkora egy seggfej a férjed!


Az a minimum, hogy nagyon bejön neki a kolléganő, de az még önmagában nem lenne baj, csak nézegetné a képeit és recskázgatna rá.


De aki csak képeket nézegetett, az miért rohan el, ha kiderül?

Eltűnik egy éjszakára meg egy fél napra, és egy: azóta sem tudod, hol volt (HOL VOLT?); kettő: az rá a magyarázat, hogy félt, hogy elhagyod. Miaf..sz?! Olyankor el kell tűnni kikapcsolt telefonnal? Mert attól majd megnyugszol? És nem hagyod el? Melyik dimenzióban gondolkodik/viselkedik így valaki, és melyik dimenzióban válik ez be? Ugggyanmár... Különben is: ha csak képeket nézegetett, akkor így be kell szarni, hogy elhagyod?

Én is mindig el akarom hinni a realitástól elrugaszkodott dolgokat, de a tapasztalatok azt mutatják, hogy ha valaki értelmetlen magyarázatot ad a furcsa tetteire, akkor nem olyan különc gondolkodású egyedi kis pillangó, hanem csak hazudik.


És továbbra is fennáll az a kérdés is, hogy a csaj a számonkérés után miért csak napokkal később tudta megírni a választ, hogy ártatlan?


De te most a szerintem leglényegtelenebb apró részletre fókuszáltál rá: hogy miért nézegette a csajt, és hogy tetszik-e neki. Igen, de nem mindegy? A teljes történetben ennél sokkal nagyobb bajok vannak, az egész kép nem áll össze.


És még ebben az apróságban is hazudik, nem hajlandó értelmesen beszélni, két őszinte szót nem tudsz kihúzni belőle, csak a hárítás meg a lapítás megy. Ha te írnál magadnak magyarázatot az ő nevében, és a kezébe nyomnád, hogy ezt olvassa fel neked, és ettől te majd megnyugszol, kapna rajta és felolvasná a hülyéje, csak saját kútfőből ne kelljen mondania semmit (mik lehetnek akkor abban a kútfőben?). Hát ez k**** sokat segít. Megrendült a bizalmad, elgondolkoztál a házasság felbontásán - miatta. Igen, meg kéne beszélni, akkor is, ha nehéz beszélgetés lesz. Ő okozta ezt neked, neki kéne magyarázatot adnia és megnyugtatnia. Erre csak annyit kapsz, hogy "Lépj már túl rajta" - hát anyád! "Semmi" meg "csak" - hát b**** meg!


Megérne egy külön kérdést az is, miért utasította el eddig a szexet, és most miért akarja hirtelen. Nyilván azért, hogy elhidd, hogy minden oké. Mert jobb aztán nem lett semmi.


Pocsékul érezheted magad, sajnálom. Nem akarlak itt ismeretlenül arról győzködni, hogy úgyis megcsalt és hagyd ott. Nem is lenne helyes, és ha a bizonytalanságban elhagynád, akkor meg amiatt őrlődnél, hogy talán rosszul tetted. Benne vagy egy folyamatban, amin sajnos át kell esned. A végére vagy megnyugszol valahogy és maradsz, vagy eleged lesz az egészből és kilépsz, de előbb-utóbb képes leszel majd hozni egy döntést.

2020. júl. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Pont ezeket gondolom én is... Te megérted úgy látom, mert mindenki a környezetemben is csak azt hajtja, hogy abban semmi rossz, ha egy lapot nézeget... És már hülyének érzem magam, ezért jöttem hogy lássam olyanok válaszát, akik nem védenek senkit.
2020. júl. 2. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!