Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a jobb? Hosszú távú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb? Hosszú távú szexkapcsolat,vagy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Lényegében a szexkapcsolatban is ugyanazt ugyanúgy megkapják az emberek mindent nem? Akkor minek kell összeköltözni?

2020. júl. 2. 00:47
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, akkor ez már nem szexkapcsolat, hanem kapcsolat szerencsére, ami magasabb rendű. Ez akkor is így van, ha nem költöztetek még össze. Mindkettőben volt sok részem, mindkettő nagyon jó, de a kapcsolat jobb. F42
2020. júl. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Nyílván nem 12 órát szexelünk, csak egy munkahelyen is vagyunk.
2020. júl. 2. 10:23
 33/37 A kérdező kommentje:
De mi soha nem is akarunk összeköltözni. Ilyenről soha nem is beszéltünk, de eszünkbe se lenne.
2020. júl. 2. 10:25
 34/37 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem egyetlen ex barátnőm se tiltott és mai napig ugyanúgy összefutunk egy kávéra, és ha kell lelkizünk is facen. Ha van párja a hölgynek, ha nincs. Sőt.. Olyanra is volt példa, hogy az ex barátnőm nekem mondta el, hogy szereti a férjét, de nem olyan jó a szex mint amikor velem volt,és sokszor gondol rá.
2020. júl. 2. 10:29
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szex kapcsolat, hanem párkapcsolat. A párkapcsolatnak nem előfeltétele az összeköltözés. A szexkapcsolat az, amikor csak szexelni találkoztok, pár órát együtt töltötök és ennyi.

Én olyannyira nem gondolok az exeimre, hogy a volt férjem, aki életem szerelme volt nálam száll meg mindig, amikor jön a gyerekéhez. (évente kb 3X pár hét, külföldön él). Nincs semmiféle kísértés, a szex eszünkbe sem jut. Pedig még párom sincs.

2020. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Na igen,de milyen párkapcsolat az ami nem nyílvános? Én se vállalom fel őt,és ő sem engem. Függetlenek vagyunk továbbra is. Egy kapcsolat az felvállalt mindenki előtt nem? Vagy tévedek?
2020. júl. 2. 14:18
 37/37 anonim ***** válasza:
Ami neked van az párkapcsolat! Nincs olyan szabály hogy "ha összekőtözünk csak akkó, meg ha felvállaljuk mások előtt csak akkóó". Komolyan kérdezem, hogy lehetsz ennyire vízfejű?
2020. szept. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!