Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se veled, se nélküled, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled, se nélküled, hogyan döntsünk? Már beleőrülök.

Figyelt kérdés

Soha nem gondoltam volna, hogy valaha velem is megtörténik, de ilyen rosszul még sosem voltam. Már teljesen kivagyok idegileg, nem tudok dönteni. A párommal pár hónapja már, hogy megromlott a viszony. Nem történt megcsalás és ilyesmi, egyszerűen csak eltávolodtunk. Ha együtt vagyunk, én nem vagyok boldog, már nem olyan mint régen, ha nem vagyunk együtt, őrülten hiányzik, folyton meg akarom csókolni és szeretkezni akarok vele. Volt, hogy meg is történt, ami isteni volt, de utána ugyanúgy frusztrált voltam. Hogy legyen ennek vége? Teljesen ki vagyok merülve ebbe, h egyszerűen nem bírunk dönteni. :(


28N


2020. júl. 2. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak te érzed így vagy a párod is?

Többesszámban írsz, de a szövegből azt vettem le, hogy csak te érzékeled így a kapcsolatotokat.


Szerintem alapos beszélgetéssel vagy beszélgetésekkel a dolgok nyitjára lehetne jutni.

2020. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából csak én. :/
2020. júl. 2. 10:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még olyanra nem láttam példát, hogy egy se veled, se nélküled kapcsolatból bármi jó kisült volna, így én személy szerint maradnék a "nélküled" verziónál, de ezúttal következetesen, elgyengülés és visszatáncikálás nélkül.

Viszont amit te írsz kicsit más, úgy tűnik, mint ha nem lett volna konkrét kiváltó oka ennek és nem értenéd a saját érzéseid, szóval először is egy alapos önvizsgálattal kell kezdened és addig ásnod magadban, amíg meg nem tudod fogalmazni azt, hogy pontosan mitől vagy boldogtalan, mi hiányzik, utána pedig nyílt és őszinte kommunikációt javasolnám, hátha nem menthetetlen.

2020. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3as, nagyon igazad van, olyan jó, hogy valaki így meg tudta fogalmazni nekem! Köszönöm! Igazából olyan nagy probléma nem történt, egy valami van csak, ami bánt engem, egy kicsit csalódtam és nem tudom ezt feldolgozni. Ezért is hezitálok ennyit. Idegesítenek a saját érzéseim, mert az agyam mást mond, mint amit érzek. :(
2020. júl. 2. 11:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne menekülj az agyad elől, mert hosszú távon nem tudod ezeket teljesen eltemetni. Nem könnyű dolog az önismeret, de rengeteget tanulhatsz magadról most ebben a helyzetben. Nem biztos, hogy minden veszve van, lehet, hogy csak az érzéseid kell megtanulnod pontosan felismerni és következő lépésként kezelni is. Olyan ember a világon nem lesz, akiben soha semmilyen szinten nem fogsz csalódni, ez már csak azért sem lehetséges, mert a csalódások leggyakoribb oka az, hogy a fejedben olyan elvárásokal építesz, amik rólad szólnak és nem a másik emberről. Tisztázd le magadban és utána beszéljétek meg, nyíltan, asszertíven, de mindenféle vádaskodás nélkül, probáljátok egymást megérteni.
2020. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

A csalódásaink, a saját elvárásainkon alapul. Ha valamit nem kapunk meg, amit ELVÁRUNK, akkor csalódunk. Ne legyenek elvárásaid a társad felé, lehet hogy nem úgy szeret ahogy te elvárod, de az nem jelenti azt, hogy nem szeret a szíve minden szeretetével!!

Én ezt megtanultam egy életre, azóta nem csalódom, boldog vagyok és a párkapcsolatom is teljesen rendben van.

2020. júl. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Neked! Nagyon igazakat írsz, eddig erre nem is gondoltam. Viszont nem könnyű ezt megtanulni!
2020. júl. 2. 17:22
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az életben sokszor a legértékesebb dolgok a legnehezebbek, az önismeret is ilyen, szóval a nehéz ne legyen kifogás. Ráadásul sosem volt még annyi lehetősége az embernek segítséget kérni, mint manapság, ez sem szégyen. Kitartást hozzá, amilyen nehéz, annyira szükséges.
2020. júl. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!