Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértödtem meg?

Figyelt kérdés

Tegnap mondta a barátom ma megáll utánnam elmegyünk kávézni. Délután írt sms et holnap jön. Mondom ok. Ha de mondom elég jövöhéten is. Erre ö hogy nem is hiányzik nekem nemakarok találkozni érti.


Gondolom munka jött közbe. Sokat dolgozik. De azért írhatta volna neharagudj ez meg az közbe jött holnap jó csak.

Végtére még ö sértödött meg hogy mondtam elég a jövöhét is. ( nemtudom tudja e hogy az a bajom hogy mára mondtuk).


2020. júl. 2. 17:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Írtam neki holnap mikor van ideje mikor jó.

Nemakarok hisztis lenni. Tényleg csak az volt a gond hogy ha megbeszeljuk ne tegyen ugy mintha meg se lett volna beszelve.

2020. júl. 2. 19:03
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy tett volna, mintha meg se lett volna beszélve, akkor nem szólt volna előre, hogy bocs, mégsem jó a mai nap. Akkor utólag mondta volna, hogy közbejött vmi, azért nem ment a talira.
2020. júl. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Közölted, hogy elég jövőhéten is, ergo bedurciztál, szerencsétlen meg nem tudja, hogy most mit kezdjen veled. Nem sértődtél meg egyáltalán jogosan, bárkinek, bármikor, bármi közbejöhet, viszont ő jogosan tenné, ha inkább nem foglalkozna veled a gyerekes viselkedésed után...
2020. júl. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"Csak közölte hogy holnap. Mimtha a máról szo se lett volna. "


Azèrt szólt, mert mára volt megbeszèlve, különben nem írt volna, hogy legyen holnap. Meg nem rèszletezte ki, hogy közbejött valami, de attól mèg nyílván erről lehet szó. Te mindenben ilyen nehèz felfogású vagy?

De igen, kiverted a dilit, a "ráèr jövőhèten is" kijelentèsed tipikus hisztis reakció minderre.

2020. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Kornikus00 ***** válasza:
100%
A kérdés ötször olvastam el,de nem tudom értelmezni, gomdolom a kapcsolatod is olyan szétszórt mint az írásod.
2020. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!