Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nő ha többet keres, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő ha többet keres, miért "kötelező" elhagyni a párját?

Figyelt kérdés

Arra hivatkozva hogy "ő már sikeresebb és már nem tud felnézni a párjára".


Azt a helyzetet valamennyire értem hogy pl. nagyon nagy anyagi különbségek esetén nehéz összeegyeztetni a két fél életstílusát és igényeit, mondjuk a férfi minimálbért keres, párja meg lediplomázik vagy vezetői pozícióba kerül és többszörösét kezdi keresni, ezért csak az egyik fél tud érdemben hozzájárulni a közös élethez anyagilag.


De ez vajon abban az esetben is szakítással jár ha pl. a férfi havi nettó 500 ezret keres mérnökként, a nő meg mondjuk 1 milliót mondjuk felső vezetőként?


Persze dupla fizetés van oké, de akkor kötelező dupla annyit el is költeni havonta, feleslegesen vásárolni, minden reggelit, ebédet és vacsorát is étteremben megejteni, minden hétvégén wellnessbe járni stb. 2x annyiért autót lízingelni?


És erre hivatkozva nem tudni "felnézni a párjára" mert ő csak fele annyit keres, holott nem egy csöves?


Ez inkább hülyeség kategória mint ésszerűség.



2020. júl. 3. 16:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Mit vársz, mikor manapság a "Fizessünk felesbe mindent, is!" hozzáállás van az emberekben?
2020. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
Ez egy általános dolog, mivel mostanában sok a diplomás, karrierista, jól kereső nő és sajnos nem jut mindenkinek vezérigazgató, ugrálnak férfiról férfira amíg nem találnak egy náluk gazdagabbat vagy inkább egyedül maradnak.
2020. júl. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
10%

Ja, és amúgy a nőket nem érdekli a pasijuk pénze!


Itt olvasom naponta. >:)

2020. júl. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Honnan veszed, hogy szokás? Több nőismerősöm is többet keres, mint a párjuk. Többen házasok, gyerekkel.
2020. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Én sem tudom, hol szokás ez.


Eszembe sem jutott elválni, mikor többet kerestem, mint a férjem. Közös minden pénz, nincs enyém meg tiéd, csak miénk.


Igaz, mi normálisak vagyunk.

2020. júl. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem törvényszerű.

Biztos vannak, akik emiatt mennek szét, de ugyanennyien lehetnek, ahol a pasit frusztrálja, hogy az asszony többet keres és szabotálják a kapcsolatot.

2020. júl. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is többet keresek a férjemnél. Baromira nem érdekel, közös a pénzünk, leszarom, ki rak többet a kasszába, csak legyen elég.
2020. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%

Van kivétel is. Ha a férfi jóképű selyemfiú. A szomszédunk ilyen volt. Az asszony laborban dolgozott jól keresett a férfi otthon volt nem dolgozott, a gyerekre vigyázott.

Illetve ismertem még 1 embert aki csóró volt összejött egy pénzesebb nővel. Szakítottak, de addig piócáskodott. Hallomásból megint összejött egy pénzesebb nővel akitől szintén gyereke lett. :D Van egy haverom akinek az xedik barátnője külföldön élt. Jól keresett és átjárt a csajhoz repülővel. Már nincsenek együtt. Bár ez a srác nem a kimondott jóképű kategória, viszont nagyon laza és jó a dumája. Szeretik a csajok.

2020. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

Selyemfiú 😂😂😂 hát ez kvajó sírva röhög, mióta ezt felolvastam neki 😂😂😂

7-es voltam

2020. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Örülök, hogy tetszik. Van amikor az ember nem tud mit tenni és kínjába nevet. :D Valahogy ki kell jönnie. :D
2020. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!