Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg nő panaszkodik arról, hogy a párjuk nem vállalja fel őket a social media felületeken. Ezzel én férfiként vagyok így, az utóbbi két barátnőm és a jelenlegi sem akarja nyíltan tudatni a "világgal" hogy egy párt alkotunk, miért? 30F

Figyelt kérdés
2020. máj. 24. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Túl nagy jelentőséget tulajdonítanak az emberek ennek. Nincs most párom, de ha lenne se töltenék fel sehova 20 millió ,nyálas smárolós kapcsis képet stb. Egyszerűen rosszul vagyok nőként attól ha valaki nonstop a pasiját rakja ki ide-oda.:D

aztán ha jön pl egy szakítás szedhetsz le 800 képet... Minek? Minek kiteregetni egy kapcsolatot a netre és még azt is megmutatni hogyan zabál a másik?

lehet neked is hasonló gondolkodású csajaid vannak, de ha zavar kérdezz rá.

2020. máj. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Max. rengeteg lány,felnőtt nőknek kisebb gondja is nagyobb ennél.
2020. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Kérdezd meg tőlük.

Ha valaki nagyon ellenkezik a dolog ellen az furcsa szerintem. Mivel magyarázza?

Nekem volt már két, több éves kapcsolatom. Az előző barátom kirakta hogy kapcsolatban van, én nem, mert nem érdekelt. A mostani párom úgy állította be, hogy mutassa hogy kivel van kapcsolatban, nekem meg el kellett fogadnom a "felkérését", úgyhogy most nekem is kint van, de magamtól eszembe nem jutott volna. Viszont habzó szájjal se hangoztattam hogy engem ez nem érdekel, hagyjon békén. :D Ezzel speciel én úgy voltam, hogy ha neki fontos ám legyen. 🤷

22N

2020. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk sincs kirakva, hogy kapcsolatban vagyunk, szerencsére egyikünk sincs igénye erre, nem mutogatásnak használjuk a fb-ot semmilyen téren, és örülök, hogy a párommal ugyanaz a véleményünk erről (is). Nem ettől lesz komoly egy kapcsolat szerintem. Szakításnál kellemetlen lehet, illetve én nem szeretem, ha rólam csámcsognak emberek, márpedig a Facebook szerintem erre teret tud adni (de lehet ez csak az én agymenésem).
2020. máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Én maximum 1 év után tennem ki, ha nagyon biztos lennék a dolgomban, mert szerintem kínos, ha kiteszem azonnal, aztán befuccsol az egész és állíthatom át. Szerintem ez magánügy, nagyon intim az első időszak, pl, ha még a barátaival meg a családjával se találkoztam élőben, akkor miért kurtoljem világgá? Szerintem ez senkire sem tarzozik. Akkor tennem ki, ha már a való életben tudnák az emberek, hogy egy pár vagyunk.
2020. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Elég égő, ha aztán meg pár hónapon belül szétmentek. Én 4 év után raktam ki először magunkról képet, amikor összeházasodtunk. Mondjuk tény, hogy én annyira szerelmes voltam az elején, hogy boldogan kiplakátoltam volna vele az utcát is, de mivel ő nem rakott ki egy képet se és ami sokkal rosszabb, a személyes ismertségi körben se vállalta fel minden helyzetben, hogy egy pár vagyunk, emiatt elment a kedvem attól, hogy képeket posztolgassak. Nincs is nagyon közös képünk, ami van, azt is utálom.
2020. máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem tettük ki, pár hónapja 3-4 vagyunk együtt. Most fogunk először pár közös baráttal találkozni. Amúgy sem osztok meg semmit facen,nem tudom,hogy ez gáz vagy sem??De az ismerőseim 97% -a olyan akikkel 5 évente 1x beszélek ezért nem érzem úgy,hogy ki kellene tennem. Ettől függetlenül komoly a kapcsoaltunk,együtt vagyunk kb mindennap. Talán ha összeházasodnánk annyit kiírnék,hogy házas,de azt nem biztos,hogy kivel,pedig büszke vagyok rá,és vannak nagyon király közös képeink is,de nem látom értelmét.
2020. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem elég furcsa volt, hogy megkért, hogy ne is utálják rá, bár az exével képei i, hogy annyira nem gondolta komolyan.s kint voltak.

Nem sok, nem nyálas, de velem még annyi se, hogy kapcsolatban.

Négy év múlva esett le

hogy annyira nem gondolta komolyan.

2020. jún. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!