Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavar ha talàlkoztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar ha talàlkoztok a jelenlegi pàrotok exèvel?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg olyannal akivel tudjàtok volt testi kapcsolata?


Engem nagyon zavar ès màr a gondolat is kikèszìt hogy talàlkozunk valamelyikkel valahol. Minden volt baràtnőjèt, szeretőjèt szebb nőnek làtom, mint sajàt magam. Szebb arc, jobb test.. Egyàltalàn nincs önbizalmam...

Pròbàlom fejben helyretenni, hogy mikor màsokkal volt èn mèg a kèpben sem voltam. De olyan rossz hogy màs is tudja milyen vele.. :(

Egy kapcsolatomban sem èreztem ilyet. Nagyon nagyon szeretem. Lehet ezèrt?

Hosszù tàvon nem tesz jòt a kapcsolatunknak tudom. De jòl jönne valami ötlet, vagy tanàcs hogy ki hogy kezeli/kezelnè ezeket a dolgokat.



2020. júl. 5. 00:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Pont ezt mondta, hogy ràm màskènt nèzett, mint egy olyan lànyra akivel esetleg csak egy èjszaka volt.


De nekem mègis olyan rossz èrzès, hogy egy èjszakàs ment neki, velem, aki meg odavolt èrte az első perctől, nem.. pedig nem volt kikötèsem, sem elvàràsom. Nem volt megbeszèlve a szex sem ès ő kezdemènyezett.

2020. júl. 5. 08:49
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok? Az eddigi kapcsolataidban ez nem volt gond? Felnott embernek volt mar elotted is elete, ez van.
2020. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

23 vagyok èn, pàrom 28


Ez az èrdekes, hogy nem. Sosem zavart. Ùgy voltam vele èn vagyok vele nem màs. Most ez totàl megfordult. Zavar ha exel futunk össze vagy ha csak szòbajön pl tàrsasàgba

2020. júl. 5. 17:43
 14/16 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ez biztos, hogy az első szex miatt lesz. Aki itt nagyon okosan megmondta, hogy "meg kéne értened, hiszen elmagyarázta neked miért volt", alacsony EQ-val rendelkezik. Érzelmeket, érzéseket nem lehet ilyen egyszerűen észérvekkel legyűrni. Meg kell érteni őket, megtalálni hogy miért esett rosszul, és idővel illetve kellő odafigyeléssel be fog gyógyulni a seb. Benned ez meghatározó élmény maradt, tudat alatt valószínűleg még ott motoszkál, nem dolgoztad fel teljesen. Ebben segítenek az olyan szituációk, amikor még inkább azt érzed, hogy kifejezetten te kellesz neki. Nyilván eddig is voltak ilyenek, ezeket igyekezz tudatosítani, és tudom ajánlani hogy kezdeményezz, csábítgasd többször, mert ez pl, ha ilyenkor "vevő" rád, hatalmas visszacsatolást ad rá, hogy mennyire vonzónak is tart.
2020. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Vègre valami èrtelmes vàlasz. Vagy valaki aki megèrti, miről is beszèlek. Igen, sajnos az első szex bennem hatalmas sebet ejtett..

2.5 hònapja ìrtam a kèrdèst, azt kell mondanom, hogy ahhoz kèpest sokat fejlődtem ☺

2020. szept. 18. 19:48
 16/16 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna, már az zavar,ha szóba hozza az exét.
2020. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!