Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Nagyon sürgős!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Nagyon sürgős! Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
SEGÍTSÉG!! Másfél éve vagyunk együtt a barátommal nagyon szeretjük(szerettük) egymást azt mondta velem akarja leélni az életét mindig is éreztem ,hogy szeret én is szeretem mindennél jobban! Egy évet várt arra ,hogy el vehesse a szüzességem, ezért is gondolom ,hogy szeretett.Sokszor vitázunk ő is és én is aktívan benne vagyunk a vitákban. Eddig még mindig megbeszéltünk mindent. Ma msn-en vesztünk össze és ő egyszer csak kijelentette ,hogy ha valamelyikünk nem változtat vagy nem történik gyorsan valami akkor ő nem fogja tovább bírni és vége. Azt mondta ,hogy kavarognak benne az érzések velem kapcsolatban és nem tudja mit érez. Lehet ,hogy szeret de az is lehet ,hogy nem. Egyszerűen nem bírom fölfogni. Annyira lehetetlennek tűnik. Mindig törődött velem szeretett csak ő törődik velem senki más.A családomban semmi sincs rendben. Még a nagyim törődik velem. Nekem csak ők ketten vannak. Holnap találkozunk és megbeszéljük hogyan tovább. Nem tudom ,hogy hogyan lehetne ezen segíteni!? Kérlek adjatok tippeket. Mit tegyek? Én nem bírom nélküle. Nincs értelme az életemnek ha ő nincs velem. Egy napot nem bírok nélküle mihez kezdenék ha elhagyna..!!?? SEGÍTSETEK!! MIT TEGYEK?
2010. aug. 2. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
És most mit vársz, mit írjunk? A ti dolgotok, oldjátok meg! Hogyhogy mit tegyél? Hallgasd meg, beszéljétek meg, ha nem megy akkor az egyik balra a másik jobbra.
2010. aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Min lehet annyit vitázni?????


Mindegy a vita nem baj, főleg ha építő. Állítólag az emberek zöme vitamentes kapcsolatban él, ez azonban megöli a változást. Mindig valaki enged és a szőnyeg alá söprik a problémákat. Így a legtöbben azonban nem jutnak előbbre az életben még 20-30 év együttélés után sem.



Ígérd meg, hogy igyekezni fogsz és kész!

Az én mostani férjem ugyanezt csinálta, folyton összekaptunk valamin, és most is így van, mégis együtt vagyunk.Ő volt hogy azt is mondta, hogy elválik , én meg visszaordítottam, hogy nem is vagyunk házasok.

Erre azt mondta, hogy elvált volna most egy ilyen vita után.


Szerintem mindketten vezetni akarjátok a másikat. Mindenki döntsön abban a kérdésben, amihez jobban ért.

2010. aug. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Nyugodj meg!Így nagyon nehéz tanácsot adni,mert semmit nem tudunk rólatok.Min szoktatok veszekedni?

Az viszont biztos,hogy ilyen görcsösen ne ragaszkodj senkihez,mert ez fullasztó lehet a másiknak.Ne félj ennyire egyedül lenni!Tudom,hogy szereted és meg akarod menteni a kapcsolatot.Még nincs veszve semmi.

2010. aug. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Okos enged, szamár szenved! Legyél te az okosabb, és mihelyt vitába torkollik a beszélgetés, fogod magad és kimész a szobából. vagy ne szólj hozzá egy darabig, majd észreveszi magát.

csinosítsd ki magad neki mára, és legyél vele nagyon kedves.

most kis időre amíg vele vagy, töröld ki a fejedből amiket mondott, és el kell siklani felette.



megbeszélitek a dolgokat, és köttök kompromisszumokat!

ha valamelyikőtök nem hajlandó változtatni, akkor el kell válni, mert ez azt jelenti, hogy nem illetek össze..

2010. aug. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg azt kéne tudni, hogy min kaptok össze. Komoly dolgokon, vagy ilyen csipp-csupp hétköznapos eseteken?
2010. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én féltékenykedni szoktam. Illetve ha valami lánnyal beszél akit nem ismerek akkor mindig megkérdezem ,hogy ki az.. meg amikor bókolt más lányoknak akkor kiakadtam. De nem szoktam hisztérikázni. Nem vagyok az a tipus. Csak mondom ,hogy ez nekem nem tetszik és rákérdezek a dologra. Erre ő mindig kiakad ,hogy mindig balhézni akarok , közben mindig ő reagál idegesen. Igazából mióta ezt a kérdést feltettem végig gondoltam egy két dolgot és azóta kitisztult az agyam:) már nem akarok tőle semmit az után a kijelentése után ,hogy "lehet ,hogy szeretlek , de lehet ,hogy nem" ennek itt a vége, csak az adott pillanatban kicsit bepánikoltam. De rájöttem ,h senkitől nem függhetek egyedül is megy tovább az élet. köszi a válaszokat:)
2010. aug. 2. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!