Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Kicsit tanácstal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Kicsit tanácstalan vagyok. :\ (lent)

Figyelt kérdés

A barátommal lassan együtt lettünk volna 1 évet. Sokat veszekedtünk, sok hülyeséget csinált, de már így teljesen meg is javult, nem volt agresszív meg semmi. Aztán végül szakítottunk.., 1 hétig nem beszéltünk, aztán újból elkezdtünk találkozgatni, újból beszéltünk, mentünk moziba, strandra, bulizni, pizzázni, csak hát nem jártunk..., főképpen ő akarta ezt a kapcsolatot, hogy újból jóban legyünk.., aztán ugye minden kezdett visszatérni a kapcsolatba, a csókok, az ölelések, a puszik, és így tovább...minden :) De nem mondtuk ki, hogy most akkor járunk, viszont ő mindig próbálkozott hogy béküljünk ki, és legyünk úgy mint régen. Tudom ez így elég buta ötlet volt, hogy így legyünk, de adta magát minden..


Aztán volt egy buli, együtt mentünk, meg előtte náluk is voltam és hát tényleg kezdtem úgy érezni hogy most már komolyan annyira de annyira de annyira iszonyatosan szeretem hogy újból összejöhetnénk. Perszee ezt még így nem mondtam neki. Meg amikor még így volt ez kapcsolat utáni kapcsolatunk akkor is megbeszéltük, hogy szabadok vagyunk, de azért más lányokkal fiúkkal ne nagyon...


Aztán hirtelen a buliban eltűnt olyan 2 órára, mondva hogy megkeresi a cuccom és hozza, és részegen találtam meg ahogy egy csajjal smárol meg az ölébe dől így fejjel meg ölelgeti... a csaj nem nagyon foglalkozott vele ahhoz képes hogy a volt barátom ledőlt a székről beleverte a fejét mindenhova, aztán mondom neki, hogy gyere eszünk valamit, meg sétáljunk, nagyon rossz volt így látni, a kaja meg felszívja az alkoholt. Meg egy veséje van és nagyon féltettem, mondta hogy ő nem megy és megint odahajolt a lánynak a szájához. Aztán a csaj asszem el is ment, és akkor az exem elvittem pisiltetni, mert a lábán nem tudott járni. Vettem neki kaját, elvittem sétáltatni, hogy józanodjon, és akkor haza tudom vinni. Közben minden haverja jött, hozta neki a sört meg a whiskey-t meg minden féle piát, ha kb nem lettem volna ott, ő mindent megivott volna még.. na és akkor lassan kezdett magához térni..


2 hete Balatonon volt bulizni barátaival, és akkor is felhívott teljesen részegen és azt mondta hogy nagyon szeret, meg hogy nem fog mást sohasem szeretni csak engem. A barátai is mondták, hogy télleg nem nézett rá senkire, meg nem is tudták rávenni, hogy csajozzon mert csak rólam beszél. Másnap mondta, hogy igen ő nagyon szeret, és ha pia van benne akkor ő őszinte.


Most akkor ez meg mi volt? meg közvetlen a buli előtt kezdtünk összejönni, hát ugye ott voltam náluk, és hát le is feküdtünk, és olyan volt mint pár hónapja, ahogy feküdtünk egymáson az ágyon szerelmesen. De nem mondtam neki, hogy megint kezdek nagyon belészerelmesedni..


Aztán amikor józan lett hazafele, akkor is mondta hogy nagyon szeret meg minden..


Aztán én még este felhívtam, hogy haza jutott-e és mondta hogy az utcájukban lévő kocsában van, csak megvár valakit.. aztán én buta még reggel is felhívtam, hogy jól van-e minden okés...:\


Nem tudom, hogy most mit tehetnék, kicsit hosszúra és bonyolultra sikeredett..és télleg adjatok valami tanácsot, mert nem tudom mit tehetnék..:\


2010. aug. 15. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Phúúú.

Sajnálom, de azt kell mondjam, jobb ha elfelejted.

Ha részegen igazat beszél, részegen miért egy másik csajjal csókolózott? és amikor hívtad miért nem ment miért puszilta a másik lányt?

Szerintem ha az ember szerelmes nem viselkedik így. Főleg h le is feküdtetek azelőtt..

2010. aug. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

úgy viselkedsz vele, mintha az anyja lennél szerintem....

aki iszik, az magának akarja a bajt, én nem kérdezősködnék, hogy jól van e

ez az egyik amit akartam.

a másik

ha azt fogja látni, hogy így (más lánnyal csókolózva, meg piásan) kell neked, soha, de soha nem várhatsz el ezek után tőle jobb formát.

Bármikor, ha jártok ezeket ugyanúgy mint most el kell majd nézned

ha neked ez bejön, hát tessék, mert szerintem nyert ügyed van a srácnál, mert valahol tudja, egy nő sem maradna meg mellette, és csak ezért kötődik hozzád.(lásd a csaj is otthagyta, akit csókolt...)

2010. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos, hamár elolvastam csak próbálok rá valamit mondani. És ha ez megnyugtat akkor nekem is volt olyan, hogy amikor szüneteltünk barátommal, persze még szerettem, de részegen csókolóztam más fiúkkal. És tudom nem volt helyes, mai napig nem tudom miért tettem. De ennek ellenére szerettem az akkor "volt" barátomat. Ésbár összejöttünk a szünet után, de a mai nap sem olyan mint azelőtt volt. Szóval szerinteem, lehetséges hogy azért érzed úgy hogy nagyon szereted, mert azalatt a közel 1 év alatt csak hozzászoktál, megszoktad a hülyeségeit is, és mindent... és biztosan rossz érzés visszagondolni a szép emlékekre, és a dolgokra amiket vele éltél át, és lehet úgy gondolod hogy jó lenne újra stb. de a szomorú igazság az, hogy már nem lenne a ti kapcsolatotok sem olyan, mint rég volt... muszály továbblépni, elfelejteni. Hidd el az új dolgok is boldoggá tehetnek, és talán te is találsz valami új pasit akit ismét szerethetsz, és ő is szeret:) Vagy ha tényleg ezt a fiút akarod, akkor ne húzzátok ezt, hogy csak smárolgattok néha, meg buli előtt néha lefekszetek egymással. Beszéljétek meg ezt a dolgot, hogy mit is akartok igazán. (16/L)
2010. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem hajts rá, egy másik helyes pasira, és ha még mindig nem érzed, hogy ez a pancser srác nem kell, akkor járj vele, mert te sem vagy több, mint ő.
2010. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te is olyan lány vagy, aki valamilyen érthetetlen de teljesen tipikus vonzalmat érez az iránt, aki átveri, kihasználja, miközben váltogat a jófiú és rosszfiú style között. Én rég dobtam volna az ilyen srácot. Ő pedig csinálni fogja tovább is, mert tudja, hogy mindig megbocsátasz neki.
2010. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!