Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elizgultam az első alkalmat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elizgultam az első alkalmat, mással is történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal, aki nagyon szép és tetszik, azt hiszem mostanra szerelmes is vagyok bele. Viszont az első alkalom nem sikerült túl jóra a megfelelési kényszer miatt. Persze a durva merevedés hiányának ellenére több féle módszerrel is mindent elkövettem, hogy jó legyen neki, de azért mégiscsak félek hogy elszúrtam a dolgot.


A második alkalomhoz hogy álljon félelem nélkül az ember ilyenkor? Illetve ti nők ilyen esetbeb nagyot csalódtok a férfiban és elmegy a kedvetek a további ismerkedéstől?


2020. júl. 13. 07:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy mond el az okát, hogy szerinted miért nem voltál kemény. Nálam ez bevált.
2020. júl. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És pár alkalommal utána már rendben ment a dolog? Mert ugye most bennem van a para hogy mi lesz.
2020. júl. 13. 07:58
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen bennem is nagy para volt, meg a párom, úgy volt vele, hogy nem is akarja inkább, amig fejben nem tisztázódnak nálam a dolgok, de bepróbálkoztam nála egy kis nyalással utána meg jól megraktam :) Szóval a második együtt töltött éjszakán már minden rendben volt.
2020. júl. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nőként én ezzel kapcsolatban mindig megértő voltam, egy ilyen alkalom után sosem ástam el a pasit, minden újabb kísérletre tiszta lappal indult nálam. De nyilván sokat segít, ha megbeszéled vele, szerintem az a nő, aki komolyan gondolja veled, megértő lesz és könnyebb türelmesnek lenni, ha elmondod, hogy mi a baj.

Azt nem tudom, hogyan érheted el, hogy ne izgulj. A férjemmel nekünk is így indult a dolog, kb 2 hétig bénáztunk, mire végül mindkettőnknek jól sikerült az együttlét, és onnantól már problémamentesen működött mindig, szóval csak egyszer kell összejönnie, gondolom, de hogy ezt az én hozzáállásom oldotta meg vagy benne változott valami, azt nem tudom. Az biztos, hogy az nem segít ha túlparázod a kérdést, felesleges. Ha odafigyelsz rá és egymásra hangolódtok, akkor szuper élmény lesz mindkettőtöknek, ezen kár előre aggódni :)

2020. júl. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ah velem is ilyesmi volt. :P

Nevettünk egyet de a kövi alkalomra már ment minden simán :D

Ha együtt vagytok és érzed, hogy most képes lennél rá akkor támad le. :P

2020. júl. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyzetben jó, ha a férfi megnyugtat, hogy “nem velem van a baj”.

Alapból nem vagyok ítélkezō, s megértem ha tapasztalatlan, vagy nem mindig úgy mennek a dolgok, ahogy szeretné, ebbe is bele kell jönni.

Voltam ilyen helyzetben, de leginkább az zavart, hogy úgy értelmeztem a dolgot, hogy a fèrfi nem vonzódik eléggé.

2020. júl. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Velem még nem.
2020. júl. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6# Természetesen mondtam neki, hogy gyönyörű és nem vele van a baj. Remélem nem jut eszébe ilyesmi.
2020. júl. 13. 08:50
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként első alkalom vele, vagy első alkalom alapból?
2020. júl. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Vele és alapból is, igen.🙂
2020. júl. 13. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!