Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elizgultam az első alkalmat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elizgultam az első alkalmat, mással is történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal, aki nagyon szép és tetszik, azt hiszem mostanra szerelmes is vagyok bele. Viszont az első alkalom nem sikerült túl jóra a megfelelési kényszer miatt. Persze a durva merevedés hiányának ellenére több féle módszerrel is mindent elkövettem, hogy jó legyen neki, de azért mégiscsak félek hogy elszúrtam a dolgot.


A második alkalomhoz hogy álljon félelem nélkül az ember ilyenkor? Illetve ti nők ilyen esetbeb nagyot csalódtok a férfiban és elmegy a kedvetek a további ismerkedéstől?


2020. júl. 13. 07:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
És ő erről tud?
2020. júl. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen, természetesen mondtam neki hogy miért van ez és mindent elkövettem hogy jól érezze magát. :)
2020. júl. 13. 09:52
 13/14 anonim ***** válasza:

A merevedés fejben történik először meg. Ha nem tudsz erre koncentrálni a gondolataidban akkor cseszheted bármit mondunk neked.

Velem is volt már ilyen. A lényeg, hogy irányítani tudd a gondolataidat. Koncentrálj azokra a dolgokra amik tudod hogy felizgatnak.

Ha nagyon parázol az sem ördögtől való h bevegyél valami potencia növelőt csak a következő alkalomra és ha akkor rendben lesz minden akkor kevésbé fogsz parázni legközelebb.

2020. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Másodjára összejött a dolog és egy nagyon mozgalmas éjszakát töltöttünk együtt. Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2020. júl. 17. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!