Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondoltál már arra hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltál már arra hogy mi lesz a volt pároddal szakítás után? Hogy rendezi az életét?

Figyelt kérdés

6éves kapcsolatról van szó.


Sok mindent tettünk barátnőmért ( én is családom is) Ő jött hozzám lakni. Segítettünk neki a vállalkozását beindítani és az iskolát elvégezni hozzá. Itt van a munkahelye és a szalonja is. Segítünk neki mai napig.


Viszont vannak gondjaink a párkapcsolatban..

Eltűnődtem hogy mi lenne vele ha mi szakítanánk( visszaköltözne a szüleihez elvesztené a munkahelyét elvesztené a vendégeit és a sokmegvásárolt eszköz és anyag kárba veszne).

Egyszóval teljesen újra kellene kezdenie mindent mert ő azt mondta hogy hazaköltözne és nem maradna ebben a városban mert nem lenne itt senkije.


Ennyire tönkre vágni nem szeretném az életét és lehet hogy ezért félek kimondani a szakítást?


2020. júl. 13. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért a 2 forintért. De magával cseszne ki, nem te vele. Ha nem képes fenntartani az életét csak mert nem ismer ott senkit, basszus milyen hozzáállás ez..
2020. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Na várjál!


"Itt van a munkahelye és a szalonja is."


És nem tud magának bérelni lakást?


Amúgy csináld azt, mint keresztapám!

A volt neje, és az új élettársa is vele él, egy házban.

2020. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én mindenkit nagyívben leszarok, akivel szakítottam. De ne rólam vegyél példát, mert én nem vagyok egy jó ember.
2020. júl. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A másik iránt érzett sajnálat nem lehet ok a kapcsoalt folytatására. Megmondod neki mi a helyzet, adsz időt lakást keresni.

Ha úgy dönt, hogy haza megy, az az ő dolga.

2020. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem az eddigi kérdéseidre, nyugi, ha szakítasz vele, azzal csak javítasz az életén, tedd meg mihamarabb. Nélküled és a családod nélkül is össze fogja magát szedni.
2020. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ő hazaköltözne és nem lenne több férfi az életében mert ha ez a kapcsolat is elromlik ( mint az előző )akkor ő a hibás és a rossz és a sorsa h ne legyen boldog.
2020. júl. 13. 16:43
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

6.-nak.


:)))))))))))))))))))))))))


Ez kamu kérdés, vagy ennyire buta vagy?

2020. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ő hazaköltözne és nem lenne több férfi az életében mert ha ez a kapcsolat is elromlik ( mint az előző )akkor ő a hibás és a rossz és a sorsa h ne legyen boldog."


Ezt a baromságot honnan szedted? Nyílván lesz más pasija. Lehet, hogy ezt ő mondta, mert a 6 èv alatt már teljesen megszokássá vált minden, ès úgy èrzi hirtelen nem tudná mit kezdeni magával, de elhiheted, hogy nem így lesz.

Sőt, gyanítom, hogy az igazi èlete csak ezután lesz. Kinyílik előtte a világ. Csak mèg nem tudja.

Ha el is költözik, ott ugyanúgy fog tudni munkát vállalni, az eszközeit meg viheti magával, ott is találhat szalont, èpíthet vendègkört. Nem áll meg az èlet attól, hogy változik. Sőt, a változás gyakran előbbre visz.

Azt gondolom, hogy nem kicsit túlèrtèkeled magad, meg a családod, ha azt hiszed nèlkületek majd sehova se jut. Dehogynem.

Úgyhogy nyugodtan lehet szakítani. Ne sajnáld, neki is jobb lesz.

2020. júl. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobb neki egyedül-nélküled. Nem kell előadni a mártírt. Hamar talpra áll, és hidd el nem lesz gond azzal, hogy rátaláljon egy olyan férfi aki valóban szereti is őt, nem csak előadja a lovagot.
2020. júl. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Remélem, van a csajnak B terve.
2020. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!