Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondoltál már arra hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltál már arra hogy mi lesz a volt pároddal szakítás után? Hogy rendezi az életét?

Figyelt kérdés

6éves kapcsolatról van szó.


Sok mindent tettünk barátnőmért ( én is családom is) Ő jött hozzám lakni. Segítettünk neki a vállalkozását beindítani és az iskolát elvégezni hozzá. Itt van a munkahelye és a szalonja is. Segítünk neki mai napig.


Viszont vannak gondjaink a párkapcsolatban..

Eltűnődtem hogy mi lenne vele ha mi szakítanánk( visszaköltözne a szüleihez elvesztené a munkahelyét elvesztené a vendégeit és a sokmegvásárolt eszköz és anyag kárba veszne).

Egyszóval teljesen újra kellene kezdenie mindent mert ő azt mondta hogy hazaköltözne és nem maradna ebben a városban mert nem lenne itt senkije.


Ennyire tönkre vágni nem szeretném az életét és lehet hogy ezért félek kimondani a szakítást?


2020. júl. 13. 16:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok én is,vagy még jobban így. Betegség, munkahelyi gondok, senkije nincs ebben a városban. Úgy érzem nem tehetem meg vele most, ebben a helyzetben. Pedig érzi rajtam és már kb beszélünk is erről, de nem bírom kimondani, hogy legyen vége. Nem visz rá a lélek, mert az egészségi állapota miatt még a munkáját is elvesztheti. Én támogatom szinte mindenben, ha szakítanék, büszkeségből nem fogadna el semmit. Nem akarom itthagyni a legnagyobb bajban, de hitegetni se szeretném. Úgy érzem mindjárt felrobbanok...
2020. júl. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! Csak azért együtt lenni valakivel, úgy hogy nem szereted, nagyon tapló dolog, ne is haragudj. Érdekel mi lesz vele, akkor legyél vele őszinte és ne vesztegesd az idejét, hogy olyat találjon aki nem sugardadyt játszik mellette.
2020. júl. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Persze ha áltatjátok az jobb igaz? A betegség is nehezebben gyógyul, ha érzi körülötte mindenki hazudik, sőt van mikor a hazugság ami ront a beteg ember állapotán, mert bizonytalanságba és hazugságba tartani valakit na az a legnagyobb hiba a világon, mert utána nem fog tudni bízni senkiben, vagy csak nagyon nehezen, idővel.


Te nem akarnád tudni az igazat? Te el lennél egy olyan kapcsolatban ahol a másik már nem akar veled lenni?


Engedd el! Jobban jár!

2020. júl. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tönkre vágni az életét csak a hazugságaiddal fogod!
2020. júl. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!