Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha el fog hagyni a barátnőm? Ez tényleg megbocsáthatatlan?

Figyelt kérdés

Nehéz élethelyzetben vagyok, amit ő mindig próbál megkönnyíteni, sokat segít. Nem rég volt konfliktusunk, bevallottam, hogy valamiben hazudtam neki évekig, mert szégyelltem magam. Ki voltam borulva, és más nőket nézegettem a neten, az egyik a barátnőm kolléganője/barátnője volt, több mint 100 képet néztem róla, aminek nagy része aktjellegű, bikinis. De nem érdekelt hogy mit nézek, csak el akartam terelni a figyelmemet, nem érdekel senki a barátnőmön kívül. Őt szeretem. Egy másik lányra facebook-on meg ki is vertem magamnak. A barátnőm már a kapcsolatunk elején elmondta, hogy nála nem elfogadható az, ha másról fantáziálnak egy kapcsolatban, ő ilyen, mondta hogy ha én ezt nem tudom elfogadni akkor válasszak egy másik lányt, aki lazább, de megmondta hogy ő ilyen. Amúgy minden nagyon jó, csinos, szép lány, szorgalmas, nem ribi, süt-főz, jószívű. Meg nagyon türelmes velem mert elég elviselhetetlen természetem van.

A lényeg hogy mint írtam mostanában eléggé kivagyok. Tegnap este valamiről eszébe jutott a hazugságom meg hogy megaláztam, tett erre megjegyzést és ezzel úgy felidegesített, hogy megfogtam egy rugalmas gumis tárgyat és tiszta erőmből hátba vágtam vele, amíg ő a vacsorámat főzte. Azt mondta többé már nem tud velem lenni. Pedig eddig még soha nem csináltam ilyet és most is ő a hibás, mert rossz pillanatban jött elő ezzel. Nem hiszem hogy ez tényleg olyan megmásíthatatlan. Jogtalanul fog elhagyni?


27 Ffi



2015. nov. 30. 18:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
99%
Teljesen jogosan fog elhagyni ! Hazudtal neki, megalazod a nőisessegeben nyiltan, es meg hátba is vágod... mi a fenét vártál ?!
2015. nov. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
98%

Kíváncsi vagyok, te szeretnél-e a barátnőddel maradni, ha ő nagyfarkú, izmos, jóképű munkatársadról vagy barátodról nézegetne naponta képeket, aztán jól hátba is bas..zna valami nehéz tárggyal egy veszekedés alkalmával.


Ekkora egy utolsó, önző parasztot, mint te...

2015. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
98%

teljesen jogosan

és nem ő volt a hibás, nem is értem te ezt hogy láthatod így

2015. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%

Nem jogtalanul. Azt nem értem, minek maradt melletted eddig.

Már bocs, én totál nem követelem meg, hogy a párom soha rá se nézzen más nőre, sőt, együtt szoktuk megállapítani, ha látunk egy kiemelkedően szép lányt/nőt. De hogy kiverje egy facebook-os csajra, na az nem fér bele.

A verekedős részre meg végképp no comment. Főzi a TE vacsorádat, tesz egy megjegyzést a TE hibádra - jogosan, és te hátba vered?


Régebben még az ellenséget is ciki volt hátulról megtámadni.


Nem vagy férfi.

Vagy egy gerinctelen véglény vagy, vagy egy elkényeztetett 5 éves szinten megrekedt szerencsétlen idióta, de párkapcsolatra egyik esetben se kéne számítanod. És nem, nem érdekel, mi az a "nehéz helyzet" meg mitől vagy "mostanában eléggé ki". Mert tök mindegy.

2015. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
98%
Igen, teljesen jogosan.
2015. nov. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 opened paradise ***** válasza:
100%

A lényeg:

Megütötted valamivel és nem csak pajkosan,hanem "tiszta erőmből hátba vágtam".

Jogos.

2015. nov. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
98%
Jogos. Èpeszű nő nem maradna veled.
2015. nov. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
98%

Pont annyi szart soroltál fel, ami önmagában is szakító ok lehetne. (Nálam pl. a fantáziálás nem szakító ok, de ő előre közölte veled, tehát ezt is idevehetjük.)


Na most ezeket így együtt véve mégis mit vártál?!


Ő meg állítom, hogy az ég világon semmibe sem hibás, amiket itt felsoroltál. Pont eleget pátyolgatott, csoda, hogy eddig kibírta veled.

2015. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
98%

Most komolyan a pasik nagy része szerintem fantáziál néha más nőről, na de ezt nem szokás bevallani ilyen formában a barátnőnknek, én is kiakadtam volna. ( nő vagyok). Egyszerűen mihez kezdjen vele, csak felesleges fájdalom.

A másik hátba vágod? Mit képzelsz magadról? Ezek után még ő a hibás, nem mondom sokra becsülöd ,hogy melletted volt a nehéz időkben, de remélem ennek vége, mert ezek szerint nem érdemled meg!

2015. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
98%

"csoda, hogy eddig kibírta veled."


És reménykedjünk, hogy már nem sokáig kell kibírnia.

2015. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!