Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nézzem ezt jó szemmel?

Figyelt kérdés
A férjem 18 év után elhagyott a kolleganője miatt. A nő rámírt, hogy tudassa felem, hogy visszaküldte hozzám a férjem a gyerekek miatt, én mindent megtettem, hogy helyrehozzam, de ismét elhagyott. Tudom, hogy most vele van. Azt mondta, hogy a nő az ellentétem. Kedves, barátságos, okos. Engem a családja és a barátai sem szeretnek. Nem bírom elviselni, hogy ahhoz a nőhöz vigye a gyerekeinket, aki rámírt, megalázott és most még adjam oda a gyerekeimet is láthatásra? Hogy lehet ezt megakadályozni? Ne vigasztaljon senki azzal, hogy majd rá is ráun és rájön....Nekem a lényeg az, hogy a gyerekek ne kerüljenek a nő közelébe láthatás során. Valaki hasonló szituban? Gyerekek 10 év és 13 év.

2020. júl. 15. 14:26
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Kimaradt a storyból, hogy a válást is beadta. Meg tudom utáltatni a gyerekekkel? Vagy elérni azt, hogy ne akarjanak menni vagy kikötni, azt hogy csak akkor mehetne ha a ri...banc nincs ott?
2020. júl. 15. 14:34
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Szemét húzás volt ilyet rád írni, de megkaptad a csomagot, és nem tudtad megtartani. Sehogy nem tudod megakadályozni, ha valóban visszament hozzá.
2020. júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Azért, mert neked nem szimpatikus a nő, még nem tilthatod meg a volt párodnak, hogy odavigye a gyerekeket, ahol ő van, hiszen gondolom ők most együtt élnek. Egyébként a leírásod alapján legkevésbé a nő tehet arról, hogy ti szétmentetek, a gyerekeknek pedig az apjukkal épp annyi joguk van találkozni, mint veled. Ha a láthatással megpróbálnál szórakozni, megbüntet a gyámhatóság.
2020. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Valamit csak lehet tenni, hogy ne kerüljön a gyerekek közelébe és hogy utálják.... nyilván ha hergelem ellene a gyerekeket nem akarnak majd menni...
2020. júl. 15. 14:38
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha jó a kapcsolata a gyerekekkel, akkor hiába mószerolod, már túl idősek ahhoz, hogy ne tudják, hogy miért miért csinálod, csak te fogsz rosszul kijönni a dologból. A gyerekek nem hülyék!
2020. júl. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy miért kell a párkapcsolati bosszúhadjáratba, játszmába eszközként használni a saját, közös gyerekeket? Ezt sosem értettem, és mindig az egyik legocsmányabb dolognak tartottam, amit egy anya a gyerekeivel megtehet.

A gyerekek ugyanúgy tartoznak az apjukhoz, mint hozzád. Szerinted, ha tőled csak gyűlöletet tanulnak, míg az apjuknál esetleg egy nyugodt, jól működő közeget találnak, hová fognak inkább menni? Nem kicsik már, nagyjából pár éven belül döntési joguk lesz az életükről. Ne gyűlöld el magad mellől őket, mert a végén egyedül fogsz maradni teljesen.

2020. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Épp azt akarom elérni, hogy gyűlöljék a nőt és soha ne akarjanak odamenni!
2020. júl. 15. 14:45
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

Az exem 2x megcsalt, kb egy év volt, hogy értelmesen tudjak rá és a kapcsolatára gondolni de most jóban vagyunk, éppen második hete van nála a kisfiunk, akit a barátnője házába visz és ott élnek. Már nem fáj, szerintem jófej lehet a nő ha visszaküldte a férjedet, magadban próbáld rendbe tenni a dolgokat. Idő lesz de biztosan menni fog.

Ez tankönyvi esete annak, amikor valaki nagy döntés meghozatala után bebizonyítja magának, hogy a másik lehetőség semmiképpen nem lett volna jó. Kognitív disszonanciának hívják, nézz utána. Te egy ideig semmiképpen sem leszel jófej, bántani fog és csúnyákat gondolni rólad de ez nem rólad szól! Be kell, hogy bizonyítsa SAJÁT MAGÁNAK, hogy a két gyerek és a szeretett felesége elhagyása egy racionális döntés volt. Neked szarul fog esni de tudd, hogy ez teljesen természetes és te ezért semmit sem tettél.

Egy idő után hozzá fogsz szokni, hogy másik nőnél lesz a gyereked egy ideig de majd rájössz, hogy nem kell aggódni <3 Nem másik anyukájuk lesz, téged fognak imádni de reméljük, hogy jól érzik majd magukat és így csak gazdagodnak ettől.

Most még sci-fi elképzelni de csak próbálj megnyugodni, az ő érdekükben is.

2020. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
És kérdező miért ment el a férjed?Ez az egyik oldal amit te leirtál nemhogy magadba is néznél.Gusztustalan a játszmázásod amit a gyerekekkel művelsz.
2020. júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Sokkal jobban jársz, ha nem akarsz bosszút állni, nem a nő tehet arról, hogy megromlott a házasságod. A gyerekkel szúrsz ki, nem vele, egész életükre ható problémákat okozhatsz, ha nem tudod a helyzetet normálisan kezelni.
2020. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!